Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mennyibe kerül átlagosan egy...

Mennyibe kerül átlagosan egy berni pásztor?

Figyelt kérdés
Nagyon gyönyörű állat, nem kell nekem hozzá törzskönyv, csak a kutyát szeretném. :D Vagyis olyasmi hirdetések árfekvéseit szeretném megtudni, amit pl. újságokban hirdetnek "egyszerű" emberek, akiknél született ilyen kutyus, nem pedig kennelből.
2010. okt. 9. 16:03
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:

Nem akarlak mebántani de az olcsó kutya mindig drágább.

Mi anno vettünk egyet 45 e ft ért, kb 500 ezret ráköltöttünk mert örökletes betegsége volt, és a kezünkben halt meg 7 évesen, de előtte 2 évig gyógyszeres kezelés alatt állt.


A berni manapság már nem a legellenálóbb fajta közé tartozik, gondolok itt főleg a Dp-ra, és egyéb öröklött betegségekre. És ha nincs olyan szerencséd hogy egészséges kutyát fogsz ki a gatyád is rámegy.


Ha mindenképp Bernit szeretnél, keresd fel a Berni mentő Csapatot: [link]


Üdv: Egy Bernis

2010. okt. 9. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
Nincs mit :) Van ahol házhoz is viszik a kutyát!
2010. okt. 9. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:

17:02-es


nem vetted volna észre előtted már belinkelték a fajtamentőket.

2010. okt. 9. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:

17.02-es vagyok


Bocsánat, csak 7 perc telt el a két írás között, de mikor én elkezdtem írni még nem volt ott. Mikor elküldtem csak akkor láttam. De elnézést ha ismételtem valakit!

2010. okt. 9. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 A kérdező kommentje:
Köszönöm, igen erre már gondoltam, meg olvastam is több helyen nem csak ennél a fajtánál a betegségeket, de nem lenne garancia arra sem hogy pl egy 70 ezres kutya teljesen egészséges lesz. Nem szeretnénk még 1 betegebb kutyust, mert volt 3 éve egy súlyos epilepsziás félig pitbull kutyusunk, aki 7 évet élt, de 5 évig gyógyszereket kapott, ami nem ért semmit, és szörnyű volt már nézni a görcsöket és el kellett altatni, mert már járni nem tudott, átharapta sokszor a nyelvét, szenvedett, és nem ismert meg minket. :( Szörnyű, hogyha nem lehet segíteni rajtuk. Átgondolom és lehet, hogy csak egy nagyobb termetű, menhelyes blöki lesz. :D
2010. okt. 9. 17:09
 16/19 anonim ***** válasza:

17:02-nek

Előfordul :) Aranyosan írtad meg, sorry, nem akartalak leszólni, ha úgy érezted volna.


Kérdezőnek: biztos jó sora lesz nálatok a jvőbeli kutyusodnak :) Sok sikert hozzá és örömteli éveket!

2010. okt. 9. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:

17.02 es vagyok


Semmi baj. Én őket személyesen is ismerem, és ha valaki nem akar kiadni 100e nél többet egy kutyusra (mert kennelből szűrésekkel stb sajna elég drágák) akkor őnáluk érdemes szétnézni.

2010. okt. 9. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
Szerintem is jól járnál a fajtamentőkkel vagy inkább menhelyes kutyussal. Mo.-n 3millió kutya van. Nagyon sok a lakosság számához képest. Inkább mentsünk meg egyet, mint a szaporítókat támogassuk.
2010. okt. 9. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:

Ezt nézd meg de cuki!


[link]

2011. febr. 20. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!