Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Baratnőmmel szakítottunk. Van...

Baratnőmmel szakítottunk. Van egy közös kiskutyánk amit közösen vásároltunk. Ő elakarja tiltani előlem ,a kutya oltási könyvébe az ő neve van.Jogilag van rá bármi esély ,hogy láthassam ??

Figyelt kérdés

2023. ápr. 29. 21:18
1 2 3 4
 11/39 anonim ***** válasza:
68%
Sajnos nincsen semmi jogod a láthatásra hiszen az exed nevén van a kutya.
2023. ápr. 29. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/39 anonim ***** válasza:
69%

#10 nem én pontoztalak le, de azért megkérdezem, hogy neked mi bajod van?

Nem tudjuk a szakítás okát pl, de nem is lényeges.

Vannak emberek, akik csak úgy tudnak továbblépni, ha megszakítanak minden kapcsolatot a volt párjukkal. Ismerek olyat, akik nem haraggal váltak el, mégis tiltották, törölték egymást mindenhonnan, mert fájdalmas lett volna a kapcsolat bármiféle felvétele.

Talán a kérdezö exe is ilyen.

Kérdező, nagyon sajnálom, de engedd el a kutyust!

2023. ápr. 29. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/39 anonim ***** válasza:
55%
#12 Nekem semmi bajom nincs. De a kutya egy élőlény. Közösen vették, közösen nevelgették, mindketten sétáltatták, mindketten szedték utána a kakit. Az nagyon gyerekes, ha nem tudom megoldani azt, hogy az exem néha láthassa ezt az állatot. És amúgy igen, szakítás után egy mérsékelt időtartamig jó, ha nincs semmi kapcsolat, de aki CSAK úgy tud továbblépni, hogy soha a büdös életbe nyomát sem látja a másiknak, az minden, csak nem érzelmileg egészséges felnőtt ember.
2023. ápr. 29. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/39 anonim ***** válasza:
94%

Az oltási könyv hivatalosan NEM igazol tulajdonjogot.

Azt viszont helyesen írták korábban, hogy a jog az állatot tárgyként kezeli.

Ha tenyésztőtől vásároltátok az állatot korábban, akkor az ottani szerződés a mérvadó (az adás-vételi már igazolja a tulajdonjogot, szemben az oltásival). Ha azon is az ex neve szerepel, akkor a kutya kizárólagosan az övé.

2023. ápr. 29. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/39 anonim ***** válasza:
16%
Kérd el a kutyát kerek perec. Mond meg hogy neked kell a blöki. Legfeljebb elküld.
2023. ápr. 30. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/39 A kérdező kommentje:
Akkor ahogy sejtettem ,buktam a kutyát .Még jó ,hogy gyereket nem csináltam egy ilyen féreg nőnek.
2023. ápr. 30. 00:11
 17/39 anonim ***** válasza:
19%

Nálunk a macska látogatás lett letiltva.

A ex asszony primitív ok nélküli bosszúból kitiltott a lakásából.

Erre én is kitiltottam az én lakásomból. Így macska látogatás sincs.

2023. ápr. 30. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/39 anonim ***** válasza:
11%
Fizess neki kutyatartást, és kéthetente elviheted...
2023. ápr. 30. 01:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/39 anonim ***** válasza:
62%

#17:

Meg is érdemeltétek egymást. Két hisztis gyerek...

2023. ápr. 30. 02:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/39 anonim ***** válasza:
5%
Hahaha ez jó, megcsaltad a nőt és kidobott, jól tette! Jól pofára estél! De úgyse tanulsz belőle!
2023. ápr. 30. 03:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!