Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Aki rovar alapú táplál eteti...

Aki rovar alapú táplál eteti a kutyusait mik a tapasztalatok?

Figyelt kérdés

7 éves ivartalan mopsz kutyusom van,iszonyúan hullott a szőre egész életében…szép fényes egészséges,ez állítólag fajta jellegzetesség,olyanok mintha folyton vedlenének.

Viszont azt olvastam több helyen is,hogy miután rovar alapú tápra váltottak nekik,ez szinte teljesen megszűnt. Kiváncsi lennek kinek mi a tapasztalata ?



2023. máj. 3. 14:29
 1/2 anonim ***** válasza:
Egy szomszédom az ételallergiás kutyájánál akkor alkalmazta, amikor ki kellett deríteni, hogy tulajdonképpen mire allergiás a kutya, de már nem ezzel etet. Olyat nem ismerek, aki csak ezzel tud etetni. Az én kutyám evett már ilyen tápot, kipróbáltuk, illetve jutalomfalatot, de nem azért, mert kellene, csak kipróbáltam, hogy ha szükség lenne rá bármi okból, egyáltalán mennyire eszi meg.
2023. máj. 3. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Kizárt, hogy bármilyen ételtől megszűnjön a szőrhullás.

Csökkenteni lehet, vedlést gyorsítani, de ennyi.

2023. máj. 3. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!