Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Általánosságban, ha a munkahel...

Általánosságban, ha a munkahelyen belül, valaki vonzódik a másikhoz, érzelmeket táplál irányában, akkor ez befolyásolhatja-e a munkavégzést, azzal kapcsolatos megítélést?

Figyelt kérdés
2021. ápr. 10. 08:16
 1/8 anonim ***** válasza:

Sajnos igen. Akkor meg kifejezetten ha főnök beosztott viszony van.

Ha csak kollégak vagytok akkor pedig próbálj elvonatkoztatni a vonzalomtól, a munkaidő alatt.


Én is benne voltam egy ilyenben ha érdekel privatban irj😊

2021. ápr. 10. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Én is azt tapasztaltam, hogy bármikor ilyen helyzet merül fel,hogy vonzódás/ érzelmek irányítanak embereket, ez a munkában visszaköszön. Képzeld el, mikor mindenki ezt csinálná...
2021. ápr. 10. 08:29
 3/8 anonim ***** válasza:
76%
A munkahelyet annak kell tekinteni hogy oda dolgozni megyünk be.Baratságok nyilván szövődnek, de az érzelmek veszélyesek...vagy előbb -utóbb az egyik felmondásra kényszerül!
2021. ápr. 10. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Szerencsés vagyok, hogy nem vagyok ilyen helyzetben, tehát nem kell mennem. Az érzelmek tényleg veszélyesek, tudni kell őket a megfelelő módon kezelni.
2021. ápr. 10. 08:44
 5/8 anonim ***** válasza:

Akkor csak nem altalános a kerdes😊 te fiú vagy, vagy lány?

Egyébkent valahol izgalmasak is tudnak lenni a munkahelyi kalandok..csak óvatosan

2021. ápr. 10. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Lehet ffi/ nő is. Mindkettő egyszerre is. Ez nem meghatározó a kérdés szempontjából.
2021. ápr. 10. 08:59
 7/8 A kérdező kommentje:
*Lehetek
2021. ápr. 10. 09:00
 8/8 anonim ***** válasza:
Házi nyúlra nem lövünk, ezért nem igazán kavarok a munkahelyemen senkivel. Amúgy igen, elég befolyásoló tényező tud lenni, ha össze jöttök és még dúl a láv vagy ha szét mentek, akkor a munka rovására is mehet.
2021. ápr. 10. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!