Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mit tehetnénk a kutyáért,...

Mit tehetnénk a kutyáért, hívjunk állatvédőket?

Figyelt kérdés
A szomszédaink(akikkel egyébként nem vagyunk jóban)hoztak egy felnőtt,és szerintünk idősebb németjuhászt.Nem tudjuk,hogy ez idegen kutya e,vagy esetleg arról a telepről hozták haza amin a mezőgazdasági vállalkozásuk van.Etetik rendesen,azzal nincs gond,de egész nap láncra van verve,keservesen vonyít,nyüszít,sír(és mindezeket egész éjjel is csinálja,úgy hogy még aludni sem tudunk miatta),meg minden egyéb,és le se szarják. Nem foglalkozik vele senki,rá se néznek egész nap. Lényeg,hogy ez a kutyának sem jó,meg nekünk sem jó ezt hallgatni. Beszélni nem tudunkvele,mert nagyon bunkók,csak leugatnának,hogy mit pofázunk bele,hogy hogyan tartják a kutyát. Szóval teljesen tanácstalanok vagyunk. Mit tehetnénk?
2010. okt. 10. 10:44
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%

Névtelenül hívd ki az állatvédőket.

Szegény kutyus:( Remélem jó helyre kerül majd.

2010. okt. 10. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
Gondolod,hogy kijönnének érte? Úgy értem,van neki rendes háza,és kajája,csak éppen kutyába sem veszik. Ez már egy ok lenne arra,hogy kijöjjenek érte?
2010. okt. 10. 10:47
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
névtelen helyett a jegyzőnek névvel ;)
2010. okt. 10. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:

Első vagyok.

Hát nem tudom, meg kell próbálni.:\

Amúgy merre felé laktok? Lehet tudok segíteni!

2010. okt. 10. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
Vác közelében.
2010. okt. 10. 10:56
 6/14 anonim ***** válasza:

A kutyákat "rossz bánásmőd"miatt nem fogják elkobozni és lépni sem fognak.

Egy sanszotok van:ha bejelentitek,hogy zavar titeket a kutyák ugatása,vonyítása,nem tudtok tőlük pihenni.

2010. okt. 10. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
Oké minket zavar,de ez a kutyának is nagyon rossz.....
2010. okt. 10. 11:25
 8/14 anonim ***** válasza:

Igen, ez ismerős és szörnyű helyzet. A szomszédunkban ugyanez a helyzet. Kutya láncon, az meg szinte megállás nélkül ugat, amúgy a gazdája szereti, csak a kertje miatt nem engedi el, mert kitapossa, stb.


Fogalmam sincs mi a francot lehet csinálni az ilyennel... :S

Mi is csak elviselni tudjuk. Egyszer az egyik szomszédunk megkérte, h csináljon vmit a kutyával, de nem lehet megmondani egy kutyának, h ne ugasson... elengedni meg nem fogja a hülye szomszéd :(


Esetleg állatorvost keressetek fel, neki kell foglalkoznia ilyesmivel (állatkínzás). De szerintem reménytelen a helyzet és nincs esély semmi jóra.

2010. okt. 10. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
De ezek még csak nem is szeretik szerintem,mert akkor legalább foglalkoznának vele.De még csak rá sem néznek,és tudom milyen rossz lehet annak a kutyának,mert nekem is van kettő,és amikor csak lehet velük vagyok.
2010. okt. 10. 11:41
 10/14 hell-ikon ***** válasza:

Esetleg szóljatok a fajtamentőknek


[link]

2010. okt. 10. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!