Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mit gondoltok erről a bejegyzé...

Mit gondoltok erről a bejegyzésről? Ez az állatotthon látja gyepmesteri feladatokat is, tehát az ő feladatuk lenne a begyűjtése is.

Figyelt kérdés
[link]
2023. máj. 9. 20:25
 1/8 anonim ***** válasza:
91%

Ez szerintem egy elég rossz kijelentés. Sok ember szűrheti le azt, hogy ha ennek a kutyának lehet kóborolni, akkor én is kirakhatom a kutyát önsétáltatni.


És a kutyának se jó, ételt-italt, orvost, kártevőírtást kap-e? Bármikor elüthetik, megmérgezhetik.


Arról nem is beszélve, hogy sok ember fél a kutyáktól. Én se örülnék, ha egy 70 kilós kutya jönne szembe velem az utcán

2023. máj. 9. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
92%
Ez a poszt egyenlő egy értelmi szegénységi bizonyítvánnyal a részükről.
2023. máj. 9. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
92%
Milyen jó lesz, ha neki megy valakinek, mert esetleg fájdalmai lesznek ahogy idősödik, vagy éppen egy másik kutyának. Vagy halálos közúti balesetet okoz, mert ahogy öregszik sem a látása, sem a hallása nem lesz jobb. Nagyon gáz ez a poszt...
2023. máj. 9. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
90%

Mi az, hogy nincs szüksége senkire, mert nem akar kötődni emberhez?

A kutya nem farkas, már elég régóta.

Ponthogy, ha már 9 éve gazdátlan, épp ideje volna, hogy hazavigye valaki és gondoskodjon róla.

2023. máj. 9. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
87%

Hát ilyet kiírni elég gáz.


A motivációt viszont értem, bár egy shar peiről pont nem gondolnám, hogy veszélytelen. Inkább csendben kellett volna maradni és valamit kamuzni a kutyáról azoknak, akik bejelentgetik.

2023. máj. 10. 06:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
77%
És ha én odamegyek és hazaviszem, hogy legalább egy biztonságos zárt udvarban legyen, akkor megbüntetne a menhely?
2023. máj. 10. 06:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
91%
6-os nincs joga büntetni, de ahol segíteni szoktam pont volt egy olyan eset, hogy egy önkéntes vidéken talált egy kutyát az út szélén és behozta, mert pont volt hely, pár nap múlva meg az ottani menhely kitett egy minősíthetetlen posztot, hogy valami szemét biztos elvitte a kutyát, akit már hetek óta etetnek, mert helyük az nincs és biztos ilyen-olyan rossz dolgot fog vele csinálni. Aztán írt nekik a "mi" menhelyünk, hogy bocs, mi voltunk, úgy tűnt, hogy nincs gazdája és chip se volt benne... Utána már megnyugodtak a kutya pedig gazdisodott is.
2023. máj. 10. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
81%
Eléggé felelőtlennek gondolom ezt a hozzáállást, de az a térség eléggé elmaradott.
2023. máj. 11. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!