Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Van olyan kutyafajta, amit...

Van olyan kutyafajta, amit megutáltatok mióta kutyátok van? A rossz tapasztalatok miatt?

Figyelt kérdés
Én a border colliekat már abszolút nem szeretem. Soha nem volt velük pozitív élményünk, 2x támadt nekünk ilyen kutya.
2023. máj. 14. 13:25
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
90%
Kutyafajtát nem utáltam meg, de vannak emberek akik általában bizonyos kutyafajtákat tartanak, azokat nagy ívben kikerülöm.
2023. máj. 14. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
86%

Ha jól értem más kutyája volt a támadó. Igazából a gazdit kelleme számonkérni, a border collie pásztor kutya és alapból nem szokott agresszív természetük lenni... Valószínű nem vagy rosszul volt szocializálva. Sajnálom, hogy ez történt veled.


Nekem valamilyen spicc keverékkel volt hasonló élményem, de pórázon volt így nem támadt nekünk.

2023. máj. 14. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
92%

Nem utálok kutyát.

A felelőtlen gazdákat utálom.

2023. máj. 14. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
65%
pitbull
2023. máj. 14. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
50%

Pitbull, amstaff vagy ezek keverékei - Havanna lakótelepen több kiskutyát is megöltek, de nagyobb kutyáknak is nekitámadtak. Kutyaiskolában is csak szájkosárral lehetett kutyák közé engedni a legtöbbet közülük.


Óriás schnauzer - csak két egyedet ismertem, de mind a kettő kötözködő volt más kutyákkal.


Border collie - egy egyedet ismertem, de ott egyértelműen a gazda tehetett róla, mert nem mozgatta le. Utcára néha kiszökött, és a kutyákat hátulról, sunyi módon próbálta megcsipkedni.


Doberman - több egyedet is ismertem, szinte mind agresszív volt emberrel és állattal is.

2023. máj. 14. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
46%
puli kutya. apam volt elettarsanak volt 1 idegbeteg pulija aki oda kapott egyszer a hugom fele is raadasul. allandoan ugatott pattogott
2023. máj. 14. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
69%

A pici macska méretű kutyákat sose szerettem. Yorki, csivava (nem tudom hogy kell írni), tacskó stb. Többségük ideggyenge. Ahogy azokat sem, akikre így úgy amúgy kell vigyázni, mert szegények úgy lettek tenyésztve, hogy testileg degeneráltak.

Mopsz nem kap levegőt, csak röfög, tacskó nem lépcsőzhet stb.


Puli, komondor többször is támadott már vagy engem, vagy a kutyámat.


Nekünk férjemmel amstaffunk és rottweilerünk van. Kis cukormókusok.


Hozzátenném, nem gyűlölök egész kutyafajtákat, nem rugok beléjük stb. Szüleimnek mopsz és yorki kutyájaik voltak eddig, mind max kanapé kutyának ment el, mert 20 perc séta után már kifeküdtek, 24-ből szerintem 20 órát aludtak, mint a macskák. Nem ők maguk bántanak engem, hanem a sok selejt ember, aki “cukira” tenyésztett egy csomó kutya fajtát, de azt nem nézte, hogy egészségügyileg az mivel jár.

2023. máj. 14. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 A kérdező kommentje:
Persze tudom, hogy nem mindegyik egyforma fajtán belül se, de én már ideges leszek, ha border colliet látok és nagy ívben kerülöm őket. Legtöbbjük nem használ pórázt és a gazdáik nagyképűek, mert nekik van a "legokosabb kutyájuk". Aztán mégse tudnak viselkedni... (tisztelet a kivételnek)
2023. máj. 14. 14:20
 9/22 anonim ***** válasza:
73%
Akita, Shiba inu, Németjuhász.
2023. máj. 14. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
93%
Staffoktól tartok, nem magam miatt, hanem mert egy ilyen megtámadta pár éve az egyik kutyámat, és ha nem sikerül leszedni róla, megölte volna. Konkrétan görcsbe rándul a gyomrom, ha staffot látok valahol.
2023. máj. 14. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!