Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Melyik szebb? Melyiket választ...

Melyik szebb? Melyiket választanátok?

Figyelt kérdés
Maniolá vagy németjuhász?(munkavonalú ordas)
2023. máj. 14. 18:28
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:

Én pont a napokban láttam a X. kerben lakótelepi parkban egy elképesztően okos belga malit, aki nagyon figyelt a gazdájára es nagyon fegyelmezetten követte… Utána meg onnan 50 méterre egy szinten elég jól nevelt, csak félénk thai ridgebacket. Nem tudom, hogy kik laknak arra, de hogy két ilyen tutira fajtatiszta kutyába botlottam egymás után, az azért meglepett…


Nekem tetszett az a mali, de nekem őszintén mindegy lenne hogy németjuhász vagy mali, de németjuhászból csak is munkavonalasat tartanék.

2023. máj. 14. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:

Remélem utánna olvastál mindkét fajtának és meglátogatsz majd egy két kennelt is mielőtt bármelyike voksolsz. :)

Sikeres kutyás éveket.

2023. máj. 14. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 A kérdező kommentje:

Köszi. Én németjuhászt szeretnénk.

Azt szerettem volna tudni h ti melyiket választanátok

2023. máj. 15. 07:36
 14/22 anonim ***** válasza:
58%

Ezek munkakutyák. Kvára nem a szépség alapján választják őket. Azt kellene megnézned, hogy melyik illik stílusban jobban hozzád. Bár ha egyáltalán ki tudsz írni egy ilyen kérdést, akkor valószínűleg egyik sem. Hidd el nekem, hogy átok lesz az életedben az a kutya, ha így választod. De ha muszáj, akkor nyilván inkább nj, a malival végképp ne próbálkozz.


Amúgy meg kinek mi a szép. Nyomon szerintem nincs szebb a nj-nél, de pl. szolgálatban lenyűgöző a mali robbanékonysága. Munkában, mozgásban szép a mali, a nj meg szép lehet csak úgy pihiben is. Szóval ízlések és pofonok.

2023. máj. 15. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 A kérdező kommentje:

Mondtam h németjuhászt szeretnék. És nem csak úgy kérdeztem h melyik szebb..

És nem így választom

2023. máj. 15. 07:42
 16/22 A kérdező kommentje:

ITT A TI véleményetekre vagyok kíváncsi. És nem csak úgy kérdezem h melyik szebb..

Hanem h nektek melyikjönbe jobban

2023. máj. 15. 07:43
 17/22 anonim ***** válasza:

Akkor jó.

"A mondtam hogy..."-ra: látod, hogy egyszerre írtunk, ergo nem láthattam még azt a bejegyzésedet. Viszont ez alapján kamasznak gondollak, így van esély arra, hogy jól alakul majd a dolog. Sok boldogságot a kutyával!


Amúgy nekem persze a nj a szebb, azt tartottam egész életemben.

2023. máj. 15. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:
De mire kell a kutya?
2023. máj. 15. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:
Eddig volt kutyád nem? Okoskodtál is más kérdések alatt...
2023. máj. 15. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:
0%

A nj egy eletkeptelen genetika. Nem lehet vele futni,egy roncs. Nehezkes lusta.


A malit meg kb naponta kell vinni mozogni,ugyessegi feladatozni az eletkepes testalkata miatt.


Erdekes ,h a ketto kozt vacilalsz. Teljesen mas mozgasigenyuek.

2023. máj. 16. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!