Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Szerintetek befogadhatok...

Szerintetek befogadhatok vemhes kutyust?

Figyelt kérdés

Szeretnék segíteni az iszaposoknak, és kitaláltam h szeretnék egy vemhes kutyust ideiglenesbe lehetőleg kistestűt.

Szerintetek be tudok ilyet fogadni?

Hogy segíthessek felnevelni a kölyköket?


2010. okt. 10. 18:23
 1/5 anonim ***** válasza:

Amire szükség van most, hogy a menhelyes állatokat fogadják be ideiglenesbe, hogy az iszapos állatoknak legyen hely a menhelyen.

Nem hiszem, hogy menhelyen lenne vemhes kutya, ha van is azt nem fogják kiadni ideiglenesbe. Bár ez az én véleményem.

2010. okt. 10. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Az ellés időpontjáig bármikor ivartalaníttathatod a kutyát.

Nem hiszem,hogy a gazdáinak most szüksége lenne egy alomra,főleg ha saját magukról sem tudnak gondoskodni.

Ráadásul ott a legtöbb alom nem kívánt,véletlenül fogant,amúgy sincs szükség a fullon lévő menhelyek mellé még egy alom kiskutyára.

2010. okt. 10. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Beszéltem az ottani menhellyel, bármelyik pillanatban megindulhat az ellés az egyik kutyusnak és lehet h holnap vagy azután iodehozzák az egész családot :) Anyakutya nem fog tudni szoptatni így tápszerezem majd a kicsiket :) Meg babusgatom az anyakutyát :)
2010. okt. 10. 18:55
 4/5 anonim ***** válasza:

Én büszke vagyok Rád:)

De arra ügyelj, hogy a kölykök jó helyre kerüljenek, és lehetőleg ivartalanítsák őket a későbbiekben.

2010. okt. 10. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Perzse de én csak befogadom őket úgy 8-10-12 hetes korukig aztán amenhely intézi az ivartalanítás meg az oltásokat. Ja meg perzse a gazdi keresést :O)
2010. okt. 11. 09:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!