Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mit tegyek ha hergelik a...

Anoniim213 kérdése:

Mit tegyek ha hergelik a kutyáimat?

Figyelt kérdés
Falun lakok, és két keverék kutyánk van, akiket a napokban egy fiatal pár a kutyáikkal hergelik azzal, hogy direkt erre sétáltatják őket, meglepően lassú tempóban és nem csak a mieinket, hanem a többi kutyát is az utcában zavarják. Mikor szépen kértem,hogy ne erre hozzák a kutyákat, mivel ezzel mindenkit csak zavarnak, csak azt a választ kaptam vissza, hogy a kutyájának papírja van (gondolom kutyasulis, bár ezt nem részletezte ki) majd faképnél hagyott. Valamit lehet jogilag lépni szerintetek?

2023. máj. 22. 19:59
1 2 3
 21/27 anonim ***** válasza:
95%

Igen, te és a kutyáitok vagytok a hibásak. Sétáltasd, a "bazi nagy telek" semmit nem jelent. Olyan, mintha neked lenne mondjuk egy 200 négyzetméteres lakásod, de soha, soha nem mehetnél ki onnan, csak az ablakból leshetnéd, ahogy más boldogan éli az életét odakint.

Te is kiabálnál rájuk a sokadik év után, hogy b*sszák meg, ők miért lehetnek kint, ugye? :)

2023. máj. 25. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/27 anonim ***** válasza:
100%

A kutyasuli konkretan heti egyszer 1 ora, es kb 6-8 alkalom.


Ha a kutyaid allitasod szerint “hulyek” maradtak a suli utan, jelentsen ez barmit is, az megis kinek a hibaja? Ne add be nekem, hogy a sulie, ahova csak heti 1 orara kell menni, aztan a tobbi munka meg otthon a gazdi feladata, lenne…😂😂

Amugy en pont nem gondolom, hogy feltetlenul muszaj suliba jarni a kutyaval, ha meg tudsz neki tanitani mindent, amit kell…de ilyen hulyeseget en meg nem olvastam, amit te leirtal 😂

2023. máj. 25. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/27 A kérdező kommentje:
Benti kutyáknak vannak nevelve,és bárki írására se fogom megváltoztatni az eddigi nevelésemet, értem hogy a sétáltatni jó, bár biztos az itteni válaszadók mindegyike sétáltatja. A kutya meg tényleg tehet róla, hogy nem arra van szoktatva, hogy sétáltatom, undorító, hogy mer ugatni. De őszintén, leszarom, hogy egyes emberek mit gondolnak róluk, tudom hogy boldogok, bár nem értem hogy mit mondanak, így nem tudthatom hogy a másik kutyának mit óbégat, engem a faszi zavar, aki beszól hogy kussoltassam el az én ebeimet.😱
2023. máj. 25. 20:59
 24/27 anonim ***** válasza:
92%

Te voltal, aki meg akartad szabni neki, hogy kozteruleten merre setaljon.


Beszologat? Hat igy jartal. Legkozelebb csendben maradsz.

2023. máj. 25. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/27 anonim ***** válasza:
100%

Az az ember közterületen sétál, és te ezt meg akarod tiltani? Mi van, valami kis helyi diktátor vagy, igaz? Az alapvető jogaiban akarsz másokat korlátozni? Szégyen, hogy ilyen emberek, mint te, akik ennyire nem tisztelik mások szabadságát és jogait, élhetnek.


Ha meg foglalkozol a kutyáiddal legyél szíves megtanítani őket, hogy ne ugassanak szimpla járókelőket és kutyasétáltatókat csak úgy unalmukban. Sok országban ez nem is engedélyezett, érdekes módon ott le tudják erről nevelni a gazdák a kutyákat. (Igaz, ott valóban foglalkoznak a kutyákkal, nem csak napi 2 labdadobást kapnak, mint az ilyen kerti dísz gazdáknál, akik még egy sétáltatáshoz is lusták...)

2023. máj. 25. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/27 anonim ***** válasza:
100%
Így már nem értem a problémád. Ha a kutyáid mindent megcsinálnak, amit kérsz tőlük, akkor csak ki kéne nekik szólni, hogy maradjanak csöndben... Szívesen.
2023. máj. 26. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/27 hokedli pörkölttel ***** válasza:
100%
költözz lakatlan szigetre
2023. máj. 27. 03:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!