Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Valaki találkozott már jól...

Valaki találkozott már jól nevelt tacskoval? Mindegyik vagy engem, vagy a kutyáimat akarja szétszedni, vagy üvölt, ha bicajjal/rollerrel elmegyek mellette.

Figyelt kérdés
2023. jan. 5. 13:13
1 2
 1/17 anonim válasza:
92%
Igen, találkoztam már. Nem minden tacskó neveletlen.
2023. jan. 5. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
89%
Nekünk a szomszédban volt egy barátságos kis tacskó aki nagyon jól kijött a mi kiskutyánkkal és velünk is barátságos volt, bár egy kissé félős. Viszont tény hogy általában temperamentumosabb fajta, az az melleti háznál lévő tacskó engem is folyton megugat és ha nem lenne kerítés szét akarna szedni :D
2023. jan. 5. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonymqkac. válasza:
74%
Az enyém viszonylag jól nevelt félig meddig 🤔 biciklist nem ugat 😅 bár néha akaratos, ha rá van szólva neki áll feljebb néha :D... Így megsértődik :D
2023. jan. 5. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
85%
Egy rossz múltú kivétellel, aki a gazdáján kívül mindenkit kerül, és egy, aki általánosan imád ugatni, a környéken játékos, kedves tacsik vannak. Az egyikük olyan, hogy meglátja a kutyámat, hátára vetődik, és úgy csóválja a farkát a földön, sőt többször ilyen pozícióban le is pisilte magát nagy örömben. Játékos az én kutyám, szereti szagolgatni, nyalogatni, de erre a eves reakcióra hirtelen ő is csak állt, és nézett ki a fejéből ahelyett, hogy játékra invitálná vagy valami. :'D
2023. jan. 5. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
36%
Igen, de nagyon ritkán. Normális kutyás tacskója jól nevelt, a panelproli ölebe nyilván alkalmatlan arra, hogy a ház körüli ürítésnél nagyobb távra vigyék emberek és állatok közé.
2023. jan. 5. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
88%
Van, az enyém. Kutyákkal jól kijön, embereket is (többnyire) szereti. Postás is mindig megjegyzi, hogy ő a barátságos tacskó.
2023. jan. 5. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
100%

Hat az a baj a tacskokkal, hogy nagyon megy a szaporitasuk, igy temerdek idegbeteg, minden szarra is ugato kutya jon letre.

Egyebkent is vokalis fajta, szeret ugatni, mert jelzo kutyak is, nem csak a fold alatt “kotorasznak”, szoval nyilvan ha unatkoznak, meg ingerszegeny kornyezetben elnek, ez nagyon kijon.

Es hat nevelni is kene oket. Azert, mert picik es cukik, sokan elfelejtik, hogy amugy ok is kutyak.

2023. jan. 5. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
100%
A tacskó is nevelhető, de nem gyengekezű gazdának való, ugyanis okos, akaratos fajta. Ha annyit lát belőle a gazdi hogy "de cuki" akkor baj lesz, mert a kutya lesz a főnök baromi gyorsan.
2023. jan. 5. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
65%
Igen találkoztam már
2023. jan. 5. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
100%

Nyíregyházán karácsonykor volt a Speciális Mentők önkéntes kutyás csapatának bemutatója.


Volt köztük tacskó is! Még a 6 éves kislányom is elcsodálkozott,milyen okos tacskó volt. Szépen csinálta a feladatokat.


Mi is csak örjöngős tacskókat szoktunk látni amúgy.

2023. jan. 5. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!