Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Honnan lehet tudni, hogy egy...

Honnan lehet tudni, hogy egy kölyökkutya kis\közepes\nagytestű lesz nagykorában?

Figyelt kérdés

Szeretnék örökbefogadni kutyát, van két kutyusom már, szintén menhelyről, de ők már felnőttként kerültek hozzám.


Párom mindenképp kölyköt szeretne harmadiknak, viszont jó lenne ha a két nagyhoz ő is az lenne.

Férjem azt mondja, mancsról lehet megmondani, hogy nagytestű lesz-e később. Ez mennyire mérvadó? Az egyik kutyánk kölyökkori képén teljesen arányos végtagjai voltak, mégis nagyra jött.

Miből lehet még megtippelni, mekkora lesz, ha a szülők nem ismertek?


2023. máj. 24. 15:52
 1/8 anonim ***** válasza:
17%
Sehonnan.
2023. máj. 24. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

A menhelyen úgy is fogják tudni hogy mekkora lesz,tappancsból lehet

Meg ha lehet látni rajta milyen keverék akkor meg tudod hogy mekkora lesz

2023. máj. 24. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Ha látható a kutyán fajtajelleg, akkor könnyebben tudnak a menhelyek is tippelni. A mancs becsapós, nem mindegy, mikből keveredett, mert az agár például vékony, de nagyra nő, az angol bulldog meg kisebb, de vaskos.
2023. máj. 24. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
85%
Keressetek olyat inkább, ahol legalább az anya ismert. Amit én fogadtam örökbe az pl. a menhelyen született.
2023. máj. 24. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
A menhelyeken szoktak születni kutyusok és ha látod hogy az anyuka nagy akkor a kölyök is valószínűleg az lesz..
2023. máj. 24. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
84%
Piciknél a kort elég nagy biztonsággal meg lehet állapítani, onnantól meg azt kell nézni, hogy mekkora a kutya. Én most hoztam egy kölyköt tenyésztőtől, 8 hetesen kb 5 kg volt és 25 cm körül volt a marja, ő nagy korában 50 cm körüli lesz és 15-20 kg. A másik kutyánknak nem emlékszem pontosan a méreteire, de ő kb tenyérnyi volt 8 hetesen és 6 kg-os lett.
2023. máj. 24. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
57%
Na, akkor összegyűltek a táltosok, akik random keverék kölyökkutyából kis korban megmondják, milyen fajták vannak benne. :D Láttatok már valaha szaporított keveréket? A jó isten sem mondja meg, mi lesz belőle, nem kell tenyérjóst játszani.
2023. máj. 24. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
15%

Felnott kutyat vittem en is,mert nem akartunk kicsit. A torzskonyves tenyesztos kutyat is felnottet valasztottunk,neh vmi novesben visszamaradott kis vekony kutyat kapjunk.


Kolykot nem mernek,nem lottozok.

2023. máj. 25. 06:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!