Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Adnátok 3 hós kölyökkutyának...

Adnátok 3 hós kölyökkutyának natúr fasírtot ? Ártok neki vele ?

Figyelt kérdés
Fasírtot én magam készítem, darált csibemell, reszelt répa, hagyma, fokhagyma, petrezselyemzöld, őrölt kömény, pici majoranna és tojás van benne, só és más fűszer nincs benne. Be van panírozva és kis zsíron sütőben meg van sütve. Szerintetek ? Vagy inkább várjak, amíg idősebb lesz? Illetve mit adhatok neki, amit mi is eszünk ? Kutyatápot kap amúgy, de szeretnék neki adni a mi kajánkból, persze csak amit szabad, és figyelve, hogy ne legyen túletetve.
2023. ápr. 28. 12:46
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
83%
Hagyma, fokhagyma van benne = a kutyának méreg. Sem most, sem idősebb korában nem neki való.
2023. ápr. 28. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%

A kutyáknál egyéni, hogy melyik miként reagál a megszokott mellett a másfajta ételre.

A kölykök gyomra talán még kényesebb.

2023. ápr. 28. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
21%
Ilyen kis nasinak adhatod, kicsitől nem lesz baja, de azért ne ezzel etesd. :)
2023. ápr. 28. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
86%

Túl fűszeres étel nem szerencsés.

Mondjuk, ha húslevest főzöl abból bármit adhatsz, kivéve csövescsontok. Zöldségeket is szeretni fogja.

2023. ápr. 28. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Fűszereset nem szántam neki adni. Tenyésztő mondta, hogy nagyon szeretik a zöldséget, de a hagyma,foghagymának inkább utána néztem és valóban igaza van az első válaszolónak, hogy nem szabad. Azt hiszem, maradok inkább a tápnál,ne hogy ártsak neki, mert nálunk szinte minden főzés a hagymával kezdődik, kivétel a tésztás ételek, de ott meg a glutén nem javasolt. Húslevesbe is van hagyma, meg só,fűszerek is.
2023. ápr. 28. 13:25
 6/11 anonim ***** válasza:
51%
Mi egyfajta dietas kajat eszunk a kutyammal :D Minden vizbefott vagy parol sotlan. Csak zoldfuszer van max. Zoldseg plusz hus plusz csintleves leve. Fott csont kuka.
2023. ápr. 28. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%

Nem értem, hogy ez mitől lesz natúr. (csak a pirospaprika miatt lenne az?)


húst, répát, tojást kaphat, ezeket vagy süsd meg sütőben vagy vízben főzd, természetesen fűszer nélkül. Az olajos cuccoktól csak f"sni fog.

2023. ápr. 28. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Natúr nem is igazan jo kifejezés, azért írtam mert arra gondoltam közben, hogy nincs benne só, paprika, bors....stb ami van a fasírtokban.
2023. ápr. 28. 19:21
 9/11 anonim ***** válasza:
Répát magában szeretik rágcsálni, mert édes, nyersen is kaphatja, elropogtatni. Narancssárga darabos lesz a kaki, de nem kell aggódni :) sajnos a legtöbb általunk fogyasztott főtt étel számukra rettentő káros is lehet. Próbálj meg inkább a neki megfelelő hozzávalókból adni neki, ne a komplett ételből amit megeszel
2023. ápr. 28. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
51%

Petrezselyem, kömény, majoranna minek neki? Miért akarsz ilyen fűszeres ételt adni neki? A hagyma meg mérgező számára!



Ha nem akarod rendesen etetni, ha mindenféle szeméttel akarod tömni, kár volt kutyát vállalnod.

2023. ápr. 28. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!