Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Az miért jó, ha egy csivavát...

Az miért jó, ha egy csivavát full pinkbe öltöztetünk fel?

Figyelt kérdés
ettől most boldogabb lesz vagy mi?
2010. okt. 11. 06:31
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
nem értem én sem,de nem is fogom.
2010. okt. 11. 06:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

Miér? Mondta valaki, hogy jó?


A kutya nem lesz boldogabb, ha beöltöztetik. Alapvetően idegen tőlük az ilyen. A gazda egójának jó egyedül. Bár én az ilyet kiröhögöm és szánalmasnak tartom.

2010. okt. 11. 07:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
eleve a kutya az olyan kutya formáju legyen már...jo persze aranyos lehet egy kicsi is de alapvetően a kutya az nagy a cica meg kicsi...na mind1 a kérdésre válaszolva alapvetően hülyeség divatruhába öltöztetni vagy egyáltalán ráagattni valamit a kutyákra...max akkor tartom normálisnak ha télen valami vizslát vagy ilyesmi rövidszőrűt sétáltatnak az azért tényleg fázhat...
2010. okt. 11. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim válasza:
Szerintem hülyeség! Nem csak magából csinál az ember hülyét, hanem abból a szerencsétlen állatból is! Nálunk pl. a lovardában van egy szürke shetlandi póni, akinek az egyik kiscsaj pinkre melírozta a sörényét!!! Úgy sajnáltam szegény pacit :(
2010. okt. 11. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 Kriszti83 ***** válasza:
Nem lesz tőle boldogabb a kutya, csak a gazdi. Egyébként én sem értem, miért lenne ez jó dolog...
2010. okt. 11. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
5%

Azért , hogy ne lépjenek rá.

(láthatósági mellény)


És ha mégis rálépnek akkor a ruha csökkenti a sérülést.

2010. okt. 11. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Az Paris Hilton kórban szenved! Aki ilyet tesz, azt én is beöltöztetném kutyajelmezbe.
2010. okt. 11. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

és az miért hogy ezt itt megkérdezed?

Engem totál hidegen hagy ha úgyis öltöztetik mert a kutyának tökmindegy milyen színű a ruha. Az már inkább zavaró, ha olyat tesznek rá ami zavarja is a kutyát mert korlátozza a mozgásában.

2010. okt. 11. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Felesleges tényleg, de azért szerintem nem kízás, persze csak akkor ha télen kap ruhácskát. Az enyémnek még nincs, majd meglátjuk, hogy fogja bírni a hdieget, ha nagyon fog fázni, akkor kap egy kabátkát és az valószínüleg rózsaszín vagy piros lesz, mert hát kislány. Mitől lenne jobb neki ha kékbe lenne? szerintem tök mind1 neki, hogy milyen színű a kabátkája és akkormár inkébb lányos szín legyen szukáknak és fiús kanoknak. Ennyi.
2010. okt. 11. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Én nem itélem el azokat , akik felöltöztetik a kutyájukat..habár kicsit sajnálom őket :S (jöhet a lepontozás)

amugy nekem yorkim van , nagyon nagyon fázós..ősszel kijön utánnam a teraszra , és vacog....ugyhogy ő ősszel.télen kabátot hord , de nem zavarja..

2010. okt. 22. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!