Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » SOS! Télen egész nap bent,...

Shelli kérdése:

SOS! Télen egész nap bent, vagy nappal inkább kint legyenek?

Figyelt kérdés
Van egy agár -bullterier keverék kutyasunk is akit reggelente ki kell könyörögni az ágyából annyira fázós. Ha ki is megy pisilni egyből jönne vissza, ott remeg szegénykém az ajtóban. Most csak reggelente van ilyen hideg, lehet jobb neki kint... Reggel 7 től ete 17-ig kell kint lennie. Mit csináljak?
2010. okt. 11. 10:32
1 2
 11/14 A kérdező kommentje:

Ide nem tudok képet tenni vmiért.Ha adtok mail címet szivesen küldök.


Amúgy jó lenne ha válaszolnátok is!!!!!!! :D

2010. okt. 11. 11:58
 12/14 anonim ***** válasza:

Én már kaptam képet bibibibibibiibibibibib _:)


És nagyon édes :)

Egyedi ...

Üdv!

2010. okt. 11. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:

Legyen bent!

Ha már most fázik, akkor mi lesz télen? Tök felesleges ilyennel kínozni. Reggel megpisilteted, és ő boldogan fog henyélni a lakásban, amíg haza nem értek.

Gondolj csak bele, hogy amikor télen várod a buszt, és 5 perc után már toporogsz, mert fázol. Ilyenkor lassan telnek a percek. Szegény kutya, szerintem neki is kínszenvedés lenne 10 órát eltölteni a hidegben, ha nem bírja.

2010. okt. 11. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 A kérdező kommentje:
Ok. Igaz 5 perc is sok néha. Bent marad a kincsem!
2010. okt. 11. 13:03
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!