Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » 11,5 éves labradorom pofáján...

11,5 éves labradorom pofáján van egy szemölcs. 7 hónappal ezelőtti képen még vilàgos, most sötét. Ez természetes változás, vagy menjunk azert dokihoz?

Figyelt kérdés
2023. jún. 3. 22:19
 1/7 anonim ***** válasza:
89%
Menjetek. Lehet melanoma.
2023. jún. 3. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Jézus ebbe én bele se akarok gondolni
2023. jún. 3. 23:09
 3/7 anonim ***** válasza:
86%
Pedig gondolj bele. Vidd el dokihoz, majd ő megmondja és kezeli, bármi is legyen az.
2023. jún. 4. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
81%

11 éves mindennél jobban imádott labradorom könyöke felett évekkel ezelőtt megjelent egy dudor. Minden évben orvosi kontroll alatt állt a kutyesz, az állatdoki mindig meg is állapította, hogy ez csupán egy ártalmatlan zsírdaganat. Mindaddig nyugodtak voltunk, amíg el nem kezdett hatalmasra nőni, feketedni és vérezni ez a düncs. Ekkor kórházba vittük, ahol alapos kivizsgálás után kiderült, hogy áttétes daganatos, túlélési esély kb. 4-7 hónap.

Vidd el a kutyádat az orvoshoz és írd meg, hogy mi ez a valami!!!!!!! Remélem, semmi komoly!!!

2023. jún. 4. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Nem nagy ügy levetetni. Szövettan és megtettetek mindent. Az én kutyámnak a szemhéján volt, sajnos szemölcsnek nézte az orvos és kézzel lecsípte, utána vette észre, hogy a szemhéja alatt is terjed, akkor mondta meg, hogy lehet, hogy ki kéne vetetnem a szemét. Nem vetettem ki, de kiműttettem, melanoma volt. Pár év múlva rákos lett, hogy ettől-e, sose fog kiderülni. Majdnem 19 évig élt és 15 volt a műtétnél. Az orvosunk hibázott, de én pl. szintén szemölcsnek hittem, nélküle sose műttettem volna meg.
2023. jún. 4. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Köszi, hogy írtatok. Mindenkeppen elviszem a jovo heten, nem is kérdés.
2023. jún. 4. 11:58
 7/7 anonim ***** válasza:
A 40%-os nyomoréknak mi baja van, hogy egy ilyen kérdés alatt is képes lepontozni minden hasznos választ?
2023. jún. 4. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!