Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Normális, hogy büdi a kutyám...

Normális, hogy büdi a kutyám mikor tüzel?

Figyelt kérdés

Csak akkor érezni, ha mondjuk a pociját simizem és szétnyitja a lábait. 1 éves és 2 hónapos. Holnap amúgy is megyünk vele dokihoz, mert ma este elkezdet rázni a fejét és vakarni az egyik fülét, megemlítsem neki?


Egyébként jókedvű, eszik, játszik.



2023. jún. 4. 20:42
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
73%
Ivartalanítás? Esetleg.
2023. jún. 4. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
91%
Ha rázza a fejét, akkor lehet, hogy toklász ment a fülébe. Annak van most szezonja sajnos. Nagyobb gond, mint hogy büdi. A toklász nem jön ki magától és ahogy rázza, egyre mélyebbre megy. Amilyen gyorsan, csak lehet, vidd orvoshoz megnézetni. Az enyémnek egyszer átszúrta a dobhártyáját. Altatásban tudta csak kivenni a doki.
2023. jún. 4. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
19%
Hát ha például gumit tüzel, nem csoda. Az ilyesmi egyébként is tilos és súlyosan környezetszennyező.
2023. jún. 4. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
51%
Persze, a te sunád is büdös, mikor megjön.
2023. jún. 4. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
90%

Természetes.


Viszont ahogy írták a fejrázás már lehet gond mert ha toklász azt ki kell szedetni orvossal.

2023. jún. 4. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:

Elfelejtettem odaírni, már egyszer tüzelt, de akkor semmilyen szagot nem éreztem


#1 van időpont, hasznos válasz volt a kérdésre, köszi :/


#2 az udvarba egy sincs, direkt nem szoktunk olyan helyen sétálni ahol van, de ahogy írtam, holnap megyünk dokihoz. Reggel voltunk sétálni és este kezdte rázni a fejét, de nem vagyok orvos, természetesen megnézetjük vele, köszi a választ! :D


#3 nagyon vicces vagy :D


#4 az enyémnek vér szaga van, az övének nem :/


#5 Köszi! a fejrázást ma este kezdte el, holnap amiatt visszük, csak este kilenckor nem akartam zavarni a dokit :D

2023. jún. 4. 21:50
 7/13 Abigel17 válasza:
84%
Szerintem ez a szag semmiképp sem normális, én soha nem éreztem ilyet a kutyáimon. Pláne, hogy előző alkalommal nem volt. Mindenképp mondd az orvosnak, fertőzés is lehet, és a gennyes méhgyulladás, ami a legrosszabb eset, már veszélyes betegség.
2023. jún. 4. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim válasza:
Igen.
2023. jún. 5. 05:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:

A biztonság kedvéért megemlítjük neki, legfeljebb azt mondja normális :D


Köszi a válaszokat!

2023. jún. 5. 07:34
 10/13 anonim ***** válasza:
100%
Hat van egy fura szaga a tüzelő szukaknak, ami semmi mashoz nem hasonlithato, de a kanoknak bejon. En is ereztem többször tobb kutyan. De ez altalaban verzeses idoszak utan erezheto, kerdezz ra a biztonsag kedveert, gennyes mehgyulladastol kezdve barmi okozhatja...
2023. jún. 5. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!