Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » A kutyám tüzel, normális hogy...

A kutyám tüzel, normális hogy büdös?

Figyelt kérdés
Szóval alapjáraton nem érződik, még simogatás közben sem, viszont ha huzamosabb ideig mellette ülök és közelebb hajolok ormótlan büdöset érzek. Még csak tegnap kezdett tüzelni, még nem is vérzik rendesen. Nem első tüzelése viszont nem emlékszem hogy az előzőnél volt-e ilyen bűz. A szag eléggé hasonlít arra a szagra mikor az emberek menstruálnak. Amúgy eszik, iszik a kedve is jó, nem tapasztaltam változást. Annyi még hogy tegnap fürdettem meg, üert nem vettem észre hogy már elkezdődött. Valami baj lehet vagy ez normális?
2017. febr. 27. 08:16
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Nem, nem normális. Lehet méhgyulladása is például. Mutasd meg dokinak.
2017. febr. 27. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
de ez még csak a második tüzelése.
2017. febr. 27. 09:48
 3/6 A kérdező kommentje:
hát most újra megszagoltam és nem tűnt büdösnek. Evett is, igaz kicsit többet ivott és hányt, lehet hogy pont vizet mert teljesen átlátszó volt. Kedve is egész jó, már amennyire jókedvű szokott lenni és pirosabbak a csöppek is, nem tűnnek gennyesnek.
2017. febr. 27. 10:01
 4/6 anonim válasza:
27%
akkor is mutasd meg az állatorvosnak xd
2017. febr. 27. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Hát ez nem normális.. . Meg hát olyan szaga van mint az embereknek mikor menstrualnak??? Én meg nem éreztem egy emberen sem hogy menstrual....
2017. febr. 27. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
hát pedig az emberi menstruációnak igen jellegzetes szaga van. Na nem lényeg. Már nincs büdös szaga, a vér is normális nem gennyes, étvágya is van. Most újabb 1 hónapot fogok végig aggódni de legalább ez lesz az utolsó tüzelése.
2017. febr. 27. 21:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!