Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » "Amikor a kutyám mentett meg"...

"Amikor a kutyám mentett meg" c. részben várom a jobbnál jobb kutyás torteneteket. Hajrá! Kivel mi tortent?

Figyelt kérdés

Rogton kezdem is az elosvel.

Van egy kis francia bulldogom. Vegtelenul baratsagos mindenkivel.

Sokszor kimegyunk setallni es mar megy is ismerkedni.

Tortent egyszer,hogy kint volt a parkban egy neni 2 kutyajaval. Ucsorgott a padon. Amikor az en kis cukorfalatom meglatta oket,nyomban elindult felejuk. A kis gomboc ugy szaladt a "jatszunk-jatszunk-jatszunk" lelkesedesevel,hogy meg se lehett allitani. DE! A padon ulo neni egyik kutyaja ezt eszrevette. Mennyire okos volt mar,hogy elébe szaladt es feltartoztatta,mert a masik kutya bizony nem volt tul baratsagos. Tudta,hogy haver neked itt stop van, a cimboram nem toleralja az ilyesmit. Addigra persze a neni is szolt már,hogy fogjam meg,mert a kutya nem baratsagos. Azota jobban odafigyelek,hogy ne engedjem csak ugy el.


2023. jún. 9. 08:32
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
100%

Egy másik kérdésnél leirtam röviden 2 sztorit.

https://www.gyakorikerdesek.hu/allatok__kutyak__12187692-kan..

A nemetjuhaszom életveszélyes helyzetben kétszer mentett meg. 2 ránk támadó kutyától plusz amit a másik kerdésnél is olvashatsz 2 második valaszadó vagyok.

2023. jún. 9. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 Hildegard válasza:
100%
Már vagy 25 éve történt. Dohányzás közben elaludtam az ágyban. Az en kis erdélyi kopó-airedale terrier kavarékom meg nyüszitve lehuzta rólam a füstölgö paplant… örök hálám Neki. Azóta a cigit is letettem örökre.
2023. jún. 9. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
72%

"hogy meg se lehetett állítani"


Jajistenem, ha megnevelni sem vagy képes a "cukorfalat gombóc" kutyádat, akkor legyen mindig pórázon. Senki nem mentett meg itt senkit, csak te vagy felelőtlen gazda (ami amúgy jellemző a "cukorfalat gombóc" fajta kutyák gazdáira, mint a francia bulldog, mopsz, stb, és nagy tisztelet a kivételnek).

2023. jún. 9. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 A kérdező kommentje:
Mit kell itt szemelyeskedni?
2023. jún. 9. 11:56
 15/22 anonim ***** válasza:
100%
Azért mert a normális kutyások napi szinten szopok kutyasétáltatás közben az ilyen üngyürübüngyürü cukorfalatok gazdái miatt.
2023. jún. 9. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:
100%

Akkor is fognak veled személyeskedni, amikor a neveletlen kutyád odarohan egy nagyobb, reaktív kutyához, ami aztán egy mozdulattal kettéharapja. A mi személyeskedésünknek nincs következménye, de tanulhatsz belőle.


Ezen az alfórumon az emberek nagyrésze nagyon jól ért a kutyákhoz, a saját ignoranciád az, hogy kiírsz egy ilyen "kérdést", és meglepődsz, amikor belekötnek a hibás kutyatartási módszereidbe.

2023. jún. 9. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 A kérdező kommentje:
csodas..
2023. jún. 9. 12:00
 18/22 A kérdező kommentje:
Nekem igy jo,akinek meg nem tetszikk az ne legyen itt rasszista!
2023. jún. 9. 12:01
 19/22 anonim ***** válasza:
100%

Mindig az ilyen gazdáknak áll feljebb, amikor a póráztalan cukorfalat tündibündi prüntyőke odaszalad az én pórázon tartott (és nem véletlenül van pórázon tartva!) kutyámhoz, aki aztán odakap, és pár centin múlik az esetlegesen végzetes baleset.

Akkor aztán minek viszem sétálni az én démonszörny utálatos kutyámat, amikor ilyen veszélyes.

KI sétáltatta a kutyáját póráz nélkül, és KI nem tudta aztán behívni??? Nem én, ugye?

2023. jún. 9. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:
100%
#18, ezesetben ne sírj majd, amikor egy másik a te hibádból megöli a gombóckádat.
2023. jún. 9. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!