Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mit tudok tenni még a kutyámér...

Mit tudok tenni még a kutyámért ameddig nem tudom állatorvoshoz vinni?

Figyelt kérdés
Tegnap kezdődött, hogy a kutyám nem kívánta az ételt. Fura volt persze, de gondoltuk nem éhes vagy valami. Azután kihányt mindent magából, semmit se fogad el, és csak vizet iszik. Bágyadt volt, pedig általában nagyon játékos. A szüleim annyit mondtak rá, hogy gyomorrontása van, és nem vitték el az állatorvoshoz, pedig megkértem, hogy hadd vigyük el. Ma reggel rosszabbodott az állapota, felhívtuk az állatorvost, azt mondta valószínűleg békát evett, itassunk vele tejet és adjunk neki algopyrint. Az algopyrint megoldottuk, tejből egy kicsit tudtunk neki adni, de nem tudjuk lenyomni a torkán, és nem fogadja el. Erőszakoskodni meg nem akarok vele, a gyógyszert is nehezen tudtuk beadni neki. Sok vizet iszik, úgy vettem észre ki is hányja. Nagyon nem sokat mozog, csak gödröt ás, belerakja a fejét, és ezt újra meg újra. Aztán megy hányni megint, visszaássa, és lefekszik. Ma délután tudjuk csak vinni az orvoshoz, addig mit tudnék érte tenni?

#kutya #állatorvos #békamérgezés
2023. jún. 14. 09:12
1 2 3
 21/24 anonim ***** válasza:
Hogy van a kutyus?
2023. jún. 15. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 A kérdező kommentje:
Már jól van szerencsére. Az orvosok is meglepődtek, mert azt hitték meghal másnapra. Vittük kontrollra, már minden jó. Eszik is, nem hányja ki, annyi, hogy még nem olyan energikus, mint szokott lenni, de ezek után szerintem normális.
2023. jún. 16. 14:35
 23/24 anonim ***** válasza:
0%

:D Na ennyit a dokikról...


Meglepődtek a pecsétesek szééép, azért talicskázzátok továbbra is a lóvét a rendelőbe!


Üdv: A kakaós kutya gazdija!

2023. jún. 19. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 anonim ***** válasza:
100%
Ha jól olvastam, akkor azt írta, hogy elzáródott a kutya bele. Nem értem, hogy Neked miért jelent problémát, ha felelősséget vállal a kutyusáért és nem várja meg azt, hogy mi fog történni, ahogy Te tetted. Én is minden baromsággal orvoshoz rohantam vele, mivel nem vagyok orvos, hogy megállapítsam mi volt a baja.
2023. jún. 21. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!