Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mi lehet a kutyaval, ha a...

Mi lehet a kutyaval, ha a szornyiras utan hatalmas legyek lettek a furdoszobaban? sajnos a lakotarsam a zuhanyzoba allitotta a kutyat, odanyirta bele a szoret es hatalmas 2 centis legyek vannak a furdoba azota. Szerintem allatorvoshoz kellene vinni

Figyelt kérdés
legyek

2022. máj. 14. 12:32
 1/7 anonim ***** válasza:
94%
Esetleg nem sérült az a kutya? Vér és genny szagára pl remekül jönnek, de ez csak egy tipp, lehet teljesen más az oka
2022. máj. 14. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

A kutyán nincs légy?

A fürdő nem lett kitakarítva?

Biztos, hogy van köze a kutyához???

2022. máj. 14. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem nem a szőrből fejlődtek ki a legyek, csak random odatévedtek, mert

pl mostanában meleg van és elkezdtetek szellőztetni, a szőr megragadt a csőben és mindent felfog, ami rohadásnak indult és az vonzza oda őket vagy bármi más.


Takarítsatok ki jól és öntsetek lefolyótisztítót a csövekbe, az feloldja az esetleges dugulást. A kutyát emiatt meg felesleges dokihoz vinni (főleg, ha jól van, nem sebes stb), max jól kiröhögnének.

2022. máj. 14. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Az nem lehet, hogy nincs köze a kutyához, max annyi, hogy többet volt nyitva a fürdetés miatt az ajtó? Én ugyan nem nyírtam kutyát, de szellőztettem és akkora legyek jöttek be hogy már tiszteletteljesen köszöntem is nekik. 🙂 Azt hiszem ez égi jel arra, hogy felszereljem a szúnyoghálókat...
2022. máj. 14. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Vannak lefolyólegyek is.Lehet azok,de egy képet csatolsz róluk megköszönöm
2022. máj. 14. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
A takaritas megvolt/naponta tobbszor az osszes csempe,lefolyo minden le van takaritva :( sajnos de meg mindig vannak legyek(1-2vel kevesebb van mindennap).
2022. máj. 14. 14:50
 7/7 A kérdező kommentje:
Lehet nincs koze a kutyushoz(nem vettem eszre a kutyuson mas viselkedest, szokott kapni bolhaolo cseppeket), csak epp pontosan a szornyiras utan jottek. Persze a lakotars nem takaritotta ki a kutyaszort jol, mert latasserult
2022. máj. 14. 14:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!