Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Hogy használjam a klikkert,...

Hogy használjam a klikkert, ha több kutyával egyszerre szeretnék foglalkozni?

Figyelt kérdés
2023. jún. 16. 10:45
 1/5 anonim ***** válasza:
79%
Nekem csak egy kutyám van, de akinek láttam videóit több kutyás, hogyan tanítja a kutyáit, először mindig külön-külön foglalkozik velük.
2023. jún. 16. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
65%
Egyszerűen különválasztod a tanitás idejére a többitől. Mint ahogy a nem klikkeres esetben is tennéd...
2023. jún. 16. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
83%

Okosak, tudják, hogy mikor szól nekik, mikor figyel rájuk a gazda. Képesek különválasztani, hogy ők most helyben maradnak és a dolgozó kutyának szól a klikk. A helybenmaradókat én nem klikkezem, csak x időközönként adok nekik jutalmat.

Ha közös trükkre gondolsz, ott csak olyat tudnak a kutyáim, ahol az egyik statikusabb helyzetben van, így hasonlóan járok el, mint a helybenmaradásnál. Mikor egyszerre kérek tőlük dolgokat, az általában már olyan szinten van, hogy nem kell a klikker.

2023. jún. 16. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Köszi! Igen, ilyenre gondoltam 3-as.

Azt gyakoroljuk, hogy kulon-kulon csináljanak feladatokat (mondjuk egyik fekszik, másikkal kerültetek valamit, aztán amelyik feküdt felültetem, ilyesmi)

2023. jún. 16. 16:53
 5/5 anonim ***** válasza:
36%
Megtanítod, hogy kinek van éppen aktív feladata, munkája vagy játékideje, addig a többi kutyának várnia kell. Ezt fiatal kortól nagyon szépen, könnyen fel lehet építeni náluk.
2023. jún. 21. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!