Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Egy kölyöknek lesz baja, ha...

Egy kölyöknek lesz baja, ha nem csak kölyöktáppal etetik?

Figyelt kérdés
Véletlenül felnőtt tápot is vettem a kutyusomnak... A nyolc konzervből kettő felnőttnek való. Ha azokat is neki adom, hozzákeverve a juniorhoz, lesz valami baja?
2010. okt. 12. 13:39
 1/8 anonim ***** válasza:

Konzervnél szerintem kb. semmi különbség nincs, hacsak nem valami hiperszuper márka.


Nem lesz tőle baja, de inkább ne etess konzervvel. A többsége egy rakás szar, amelyik meg jó, az drágább, mintha színhússal etetnél, akkormegmár etess inkább színhúst.

2010. okt. 12. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Nem lesz baja, dehogy. Viszont a konzerv eledeleknek nagyon gyér a tápértékük, inkább csak arra valók, hogy "megkenjük, ízesítsük" vele a száraztápot, ami tartalmaz minden szükséget fehérjét, vitamint és ásvanyi anyagot.
2010. okt. 12. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Semmi baja nem lesz. Gondolj bele, a természetben élő állatok is ugyanazt eszik kölyökkorukban, mint felnőttként. Mármint az anyatejen kívül :)
2010. okt. 12. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Igen, csak a természetben élő állatoknál viszonylag jól működik a természetes szelekció :)
2010. okt. 12. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Kösz a gyors válaszokat, akkor nem aggódom. :)
2010. okt. 12. 14:13
 6/8 anonim ***** válasza:

Nyugodtan add neki oda a száraz táp viszont fontos, h jó minőségű junior táp legyen...

(acana, Royal, Pro Plan stb..) Ne pedigree meg friskies.

2010. okt. 12. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

a baj attól lesz ha konzerven nő fel.

nem sok tápértékük van, adj neki száraz tápot.

2010. okt. 12. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Nem csak konzervvel etetem, erről szó sincs. :D
2010. okt. 12. 18:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!