Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Hány hónapos koráig érdemes a...

Hány hónapos koráig érdemes a kutyát kölyöktáppal etetni?

Figyelt kérdés
2011. júl. 26. 21:59
 1/3 anonim ***** válasza:

Helló! :)


Tulajdonképpen azt észre lehet venni, amikor már látszik

hogy nagyon, nem csak kicsit, gyerekes játékból érdeklődik, akkor már lehet adni neki, szilárd, felnőttkutyáknak való tápot, vagy házi kosztot :D


Bár ez a kutya fajtájától is függővé lehet vonni, nem mindegy, hogy egy -chihuahua

2011. júl. 26. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Folytatom... véletlen lenyomtam :), tehát nem mindegy, hogy egy kistestű mint pl.: egy -chihuahua- ("csivava")

Vagy egy nagytestű állatról van szó, ilyen kérdéseknél szerintem a kutya fajtája fontos lenne.


De ha www.google.hu ba beírja hogy kölyök kutya etetése.


Akkor ilyeneket fog kiadni: [link]


Ez egy jó oldal, szerintem benne van a válasz. (biztos) :)


Remélem segítettem :)

2011. júl. 26. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
A tápon általában rajta van, hogy hány hónapos koráig ajánlott a kutya adott kölyöktáppal való etetése, mikortól ajánlott áttérni a felnőtt tápra. Kistestűeknél általában 10 hónapos korukig ajánlott, nagytestűeknél fajtától(inkább mérettől) függően kb. 1,5 éves korukig.
2011. júl. 26. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!