Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Kutyának tényleg adható...

Kutyának tényleg adható Danone Activia Natur joghurt? Azt olvastam jótékony hatású. Miben segít neki?

Figyelt kérdés

Az alábbi linken olvastam egyébként:

[link]


2010. okt. 12. 17:50
 1/4 anonim ***** válasza:

a bélflóra megőrzésében segíthet, mert élőflórás.

de a tapasztalatom szerint nem ér semmit.

gastoferm (vhogy így kell írni)por pl. igen hatásos tud lenni betegség, hasmenés, stressz ellen, ha a kutyus új helyre kerül v immunerősítő.

a dokik nagyon sztárolták, egy zacskóval vettem 1050 ft volt, de hónapokig elég.

az asszisztens szerint pedig sokkal jobb ennél az activyánál a kefír.

am. ezt az oldalt én is olvastam még anno.

2010. okt. 12. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
en adtam egyszer a kutyusomnak es mindent kihányt amit aznap evett.
2010. okt. 12. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

A joghurtot akkor szokták adni, ha hosszabb ideig antibiotikumot kapott, ami a bélflórát igencsak megviseli és ezt hivatott helyreállítani.


De egy egészséges kutyának nincs rá szüksége.

Pláne nem éhgyomorra, mert savat csinál.

2010. okt. 12. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Az én kutyusomnak orvos javasolta ezt a joghurtot és sokat segített. Ment a hasa, minden kijött, aztán másnap egésznap nem kakilt. A joghurtot 3 napig kapta, és teljesen rendbe hozta a beleit.

Szóval lehet neki adni, nálunk bevállt, de mint itt olvastam volt akinél nem. :S

2010. okt. 12. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!