Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Behívhatatlan, póráz nélkül...

Behívhatatlan, póráz nélkül sétáltatott kutyával mit lehet kezdeni? Köztereseket nem érdekli, hiába írtunk

Figyelt kérdés
Kb 40 kilós kutya, ránk fut a park másik végéből is. A gazdát már többször kértük, hogy ne engedje el, mert a nevére sem hallgat, de hiába... pofátlanul belemászik a kutyáim arcába és folyamatosan nekem kell elküldenem, mert konkrétan a bozóton is átfut, ha kutyát lát és csak jön... 4 és 8 kilós kutyákkal sétálok pórázon és most már nagyon elegem van belőle, múltkor már elég aggreszíven léptem fel bele szembe, mert betelt a pohár
2023. jún. 24. 14:13
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Rendörség
2023. jún. 24. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Videofelvetel, majd rendorseg... Ha egyaltalan foglalkoznak vele.

Tudom, nem megoldas, de a sajat kutyaid erdekeben en masmerre setalnek, es mas idoben is, mint a behivhatatlan kutya, akire szarik a gazdaja.

2023. jún. 24. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Közteresek, jegyző.
2023. jún. 24. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
47%
Paprika spre.
2023. jún. 25. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!