Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Hol lehet jó minőségű és szép...

Hol lehet jó minőségű és szép porázakat venni?

Figyelt kérdés
Lehetöleg olyan amit könnyű tisztítani, könnyű fogni és szép is

2023. máj. 1. 09:47
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Nem mindegy, hogy milyen anyagút és mekkora kutyához szeretnél.

Pl. kistestű, engedelmes kutyához a szövet pórázok tökéletesek és abból aztán annyi van, mint égen a csillag, minta tekintetében - nekem tetszenek, de reaktív 40 kilós németjuhászom van, nekünk nem jó.

Bőr vagy textilbőr póráz van néha a Fressnapfban jó, de én a miénket amazonról rendeltem, szuperklassz.

2023. máj. 1. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Én a julius k9 porazakat nagyon szeretem. Jó a fogásuk, színesek, jól bírják.
2023. máj. 1. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
81%
K9 porazom szetszakadt a fogojanal egy erosebb rantasnal, szoval az se tuti. Lecsereltem egy rugós Musherre, az birja azota. Kisebb kutyamnak Max & Molly szettje van, en nagyon szeretem, zooplusrol rendeltem, siman moshato mosogepben is, mert textil, de igazabol nem is koszolodik, pedig a nyakorv mindig rajta van, amikor a kutyat furdetem, akkor szoktam csap alatt kimosni a nyakorvet is. NR dogsnal is azt hiszem lattam szepeket, az is minosegi, kosz taszito.
2023. máj. 1. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
3 éve egy Julius K9 Powair pórázom van, sokáig őrző-védőn is ezt használtam. Szuperül bírja, és a légáteresztős anyaga miatt nagyon jó a tapintása!
2023. máj. 1. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
De az a fekete, több D-karikás, hosszú Julius K9 póráz nekem is feladta a harcot hamar, leszakadt a D-karika, aztán eltört egy kikötésnél a karabíner. Kaptam cserét, az még jó, bár ritkán használom.
2023. máj. 1. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!