Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Lehetséges hogy egy rossz...

Lehetséges hogy egy rossz emlék miatt pisil be örömében néha amikor meglát?

Figyelt kérdés
Kórházba kerültem 2 hétre és ebből ő anno annyit látott hogy elmentem itthonról viszont sokára jöttem csak haza.
2023. jún. 25. 13:43
 1/7 anonim ***** válasza:
87%
Ha előtte nem csinált ilyet, akkor lehet.
2023. jún. 25. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
83%
Ahogy az első mondja
2023. jún. 25. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Vannak olyan kutyusok, akik annyira örülnek, hogy összepisilik magukat, nem tudják tartani, de nem hinném, hogy rossz emlék lenne.

Pl barátnőmnél is mikor először találkoztam a kutyájával az is becsurrantott annyira izgatott volt és örült.

2023. jún. 25. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Ez nem rossz emlék, inkább szepa jellegű.
2023. jún. 25. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Nem érzed a banális ellentmondást abban, hogy "örömében" pisil be a "rossz emlék miatt"?

Ilyen nincs.

2023. jún. 25. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem inkább örömében nem tudja vissza tartani? Nem látott sokaig hirtelen és lehet úgy él meg egy darabig még minden elválást, hogy megint eltűnsz,de örül, hogy végül előbb lát
2023. jún. 26. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Hát de,inkább így:)
2023. jún. 26. 00:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!