Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Egy olyan kutya rendbe jöhet...

Egy olyan kutya rendbe jöhet akinek átmentek egy kocsival a lábám?

Figyelt kérdés

Ma anyukámmal kocsival átmentünk egy kutyusnak a lábán(remélhetőleg “csak”a lábàn). A kutyus az út széléről rugdalta magát át az út másik oldalára, szegény úgy hogy fektrengett meg sántított közben. Egy kisméretű kutyáról van szó. Ugye rendbe fog jönni?

Milyen súlyosságú lehet egy ilyen baleset?

Szegény kiskutyát nagyon sajnálom



2023. jún. 25. 22:39
1 2 3 4
 1/40 anonim ***** válasza:
96%
Ha annyira sajnálod a kutyát, miért nem álltatok meg, fogtátok meg és vittétek el egy állatorvoshoz?!
2023. jún. 25. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/40 anonim ***** válasza:
95%

Megálltatok? felvettétek? Orvoshoz vittétek?

Csak orvos tudja megállapítani, milyen baja lett.

2023. jún. 25. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/40 anonim ***** válasza:
13%
Na meg mit nem. A keritest ne csinaltassa meg amin kiszokott??
2023. jún. 25. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/40 anonim ***** válasza:
86%

Állatorvoshoz nem vittétek el ?


Ezt lehetetlen megmondani. Az állatok súlyos sérülés esetén is képesek mozogni. Nekem a macskám utottek el , valahogy a pinceig vonszolta magát és meg fel is mászott , legalább 300mt tett meg és meg fel is húzta magát. “Szólt “nekünk és rögtön vittük. Honapokig nem tudta használni a hátsó lábait és fogalmunk sincs, hogy csinálta. Elkepzelhetetlen. Szóval bármit is utsz el, gazdi keresés és orvos ! Nem tudhatod, kinek a kedvence, mit keresett ott, vagy mennyire sérült.


Az is lehet nem súlyos, de remelem nem azért kérdezed, mert ott hagytátok és nyugtatni akarod magad.

2023. jún. 25. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/40 anonim ***** válasza:
70%
gerinctörés pár nap aztán vége de azalatt a pár nap alatt nagyon szenvedni fog , anyukád inkább az utat figyelné és akkor nem ütne el évente több kutyát , macskát és madarat
2023. jún. 25. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/40 A kérdező kommentje:
Először is a kutyát már többször láttam abban az utcában szóval gondolom az otthonába ment vissza ami 10 méterre volt tőle kb. Anyukám nem ment gyorsan, a kutya hirtelen lépett elő a gazból
2023. jún. 25. 23:00
 7/40 anonim ***** válasza:
89%
bakker, kérdező, "Szegény kiskutyát nagyon sajnálod”, de arra nem vetted a fáradtságot, hogy megnézd mi van vele, főleg hogy tudod is hol lakik?
2023. jún. 25. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/40 anonim ***** válasza:
92%
Uhh, komolyan. Ezt nem vagyok képes elhinni. Szerencsétlent úgy otthagyni?!
2023. jún. 25. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/40 anonim ***** válasza:
80%

Persze. Bár ha ennyire hülye vagy a kutyákhoz, legalább állatorvoshoz elvihetnéd. Mi tenyésztő családban nőttünk fel, egyszer megesett, hogy a kistestvérem 1-2 évesen nagyott rántott a kölyökkutya lábán, mert játszott a kölyök ember a kölyök kutyákkal. Na, az a kutyus nem is került eladásra, de az egyik legaranyosabb személyiségű családtagunk volt egészen az öregkorból adódó haláláig.


Újraolvastam, utcán találkoztál a kutyával. Az nettó a gazdi felelőssége. Én pl. ütöttem el úgy macskát, hogy megálltam, megvártam, hogy átkeljen az úton, aztán amikor indultam, beugrott a hátsó kerék elé a dög. De azért illik ilyenkor is megállni.

2023. jún. 25. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/40 A kérdező kommentje:
Igen ha úgy lett volna meg álltam volna…de káttam hogy a kutya szaladt az otthonába, azért se mentünk vissza mert nem akartunk bajt(azon a környéken veszélyes nemzetiségűek laknak) nem akartam rasszista megjegyzést tenni elnézést
2023. jún. 25. 23:38
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!