Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Hol találok weimari vizslát?

Hol találok weimari vizslát?

Figyelt kérdés
Régóta keresek ezüst színű weimari vizslát (szukát), lehetőleg 9 hetesnél kisebbet, de nem találok sehol. Ha valaki tudna ajánlani kennelt annak nagyon örülnék. (Vagy bármilyen oldalt ahol találok).

2023. jún. 27. 17:48
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Google: weimari vizsla kennel


9 hetesnél kisebb max.8 hetes lehet, mivel ez a törvényi minimum egy kiskutya leválasztásának. De az pozitívum, ha később, akár 10-12 hetes korban adja a tenyésztő, addig is szocializálódik.

2023. jún. 27. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 Marcus 93 válasza:
2023. jún. 27. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
Jobb esetben elő vannak jegyezve a kiskutyák ha rendes tenyésztőről van szó, tehát ha csak így rákeresel hogy 9 hetes weimari vizsla maximum valami szaporítónál találsz. Keress egy szimpatikus kennelt és jegyeztess elő a következő alomra.
2023. jún. 28. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen az edigi válaszokat


1- igen tudom hogy 8 hetesen lehet elhozni maximum, én fogalmaztam rosszul, de köszönöm.


3- utána járok, köszönöm szépen az ötletet

2023. jún. 28. 14:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!