Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » A csontot adhatom együtt a...

A csontot adhatom együtt a hússal a kutyának?

Figyelt kérdés
Nagyon mohó, a húst nem nagyon szokta megrágni, csak lenyeli. Így nem nyelné le egyben a csontot is(kisebb darab csontok, porcok)?
2010. okt. 12. 21:38
 1/4 UM4 ***** válasza:

lenyelné de ha nem túl öreg még akkor meg fogja tanulni h a csontot rágni kell

tudom bizarr amikor fuldokolva felköhögi amit egyben nyelt le

de a kutya alapvetően húst és csontot enni képes élőlény :)

2010. okt. 12. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ne adj neki ilyen kis porcokat meg pici csontot, főleg ha így egybe nyeli le, meg is akadhat a torkán, vagy felsértheti, esetleg elzáródást okozhat akár a bélben! Kisebb csirkecsontot nem szabad, mert szilánkosan törik. Marha csontot lehet, és sertést is de csirkét és halat ne! Én tudom, az én kutyámmal is volt már ilyen, majdnem meg is fulladt, azóta nem kap csirkecsontot...
2010. okt. 12. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
mi adunk nekik csirkecsontot, de nem csöveset. far-hát, fej, láb főve mehet egyben, a többi csontot pedig megfogom, és leharaptatom a végét velük ahol a porc van.
2010. okt. 13. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Csontot nem jó adni neki, mert szilánkosra törik!
2010. okt. 13. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!