Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Milyen árban vannak a fajtiszt...

Milyen árban vannak a fajtiszta westiek és a spánielek?

Figyelt kérdés
Sziasztok fajtiszta westiet vagy spánielt szeretnék venni. De nem tudom milyen árban vannak.

2023. jún. 29. 07:08
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
70%

TENYÉSZTŐT kell keresni!

A tenyésztőt onnan ismered fel, hogy oltási könyvet, törzskönyvet ad, megnézheted a szülőket is, a kicsiket is, a kutyusban van chip, és nem 20 ezerért dobálja a kölyköket, általában 100 ezer fölött vannak ezek a kutyusok, de ezért az árért mindenki megkapja a megfelelő ellátást.

2023. jún. 29. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
87%

Szerintem itt elég jól be lehet lőni, hogy mennyibe kerül egy kölyök:

[link]

2023. jún. 29. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
29%
1: tehát akkor fajtiszta is egyben. Gondolom a Wesie-knek is (bár ez nem hivatalos név) mindkét szülője kutya.
2023. jún. 29. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
78%

Négyes, igen, az, de amikor nem keverék kutyáról beszélünk, akkor FAJTATISZTA. És csak olyan nevezhető annak, amelyik törzskönyves, és a felmenői is azok. Különben csak fajtajellegű keveréknek minősül.

Miért mi a westie hivatalos neve? A west highland white terrierre gondolsz, amit kb a westiet tartókon kívül senki nem használ? :D

2023. jún. 29. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
9%

"Különben csak fajtajellegű keveréknek minősül."


Igen, egy ilyen sziámi kinézetű cicánál sütöttem el a viccet az orvosnál, hogy ez fajtiszta.

Elkezdett azonnal tudálékoskodni, hogy mi a faj meg mi a fajta, pedig szándékos volt.


"Miért mi a westie hivatalos neve?"

Látod, le is írtad. Pont erre akartam utalni, hogy a tartóikon és a tenyésztőkön kívül senki sem használja. Aki meg ilyet hirdet, az akkor lehet szaporító.

2023. jún. 29. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
73%
Most meg te okoskodsz. Le lett írva, mire kell figyelnie a kérdezőnek, ha meg nem tud valamit, kérdezhet. Mit kell kötözködni?
2023. jún. 29. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
9%
Nem okoskodok, én csak hülyéskedek. Az okoskodást meghagyom neked, az neked jobban fekszik szerintem.
2023. jún. 29. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
73%
Ez nem a viccrovat. itt a kérdezők java része segítséget vár.
2023. jún. 29. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
15%

Aham, akkor segítek. A kérdés az ár volt, és nem az, hogy hogy mondjuk helyesen.

Tehát a kérdésere nem válaszoltál, csak idöttél tudálékoskodni, ami marha nagy segítség volt.

Ne ossz észt, ha híján vagy.

2023. jún. 29. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
6%

" Le lett írva,"


A macska meg fel van mászva a fára.

Ezt szépen magyarul úgy mondják, "Már leírták".

2023. jún. 29. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!