Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Az ebek veszettség elleni...

Az ebek veszettség elleni oltása évente esedékes, de mennyire lehet eltérni ettől, ha egyáltalán?

Figyelt kérdés
Félreértések elkerülése végett szó sincs róla, hogy elkerülném az oltást, képben vagyok a dolgokkal, "mindössze" arról van szó, hogy a lassan 3 éves kutyám veszettség elleni oltásának évfordulója épp most van (tavaly július 4-én, tavaly előtt július 2-án kapta meg). Egyéb okokból viszont idén augusztus elején vinném oltani. Ezt lehet, vagy nem fér bele? Ha nem, akkor még a héten megoldom.

2023. júl. 1. 17:49
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
100%
Magyarországon sem lenne az oltás hatékonysága miatt szükséges az évente oltás, csak a jogszabályok miatt kell évente, igazából itt is lehetne ezen változtatni, de pár nap vagy pár hét csúszásnál nagyobb gond az, hogy még mindig vannak, akik nem oltatják a kutyáikat egyáltalán.
2023. júl. 2. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
100%

10 a kutyáim oltva vannak!

És pont buszozom, sofőr vagyok...pont nem érdekel ki bliccel😆. Arra ott az ellenőr.

2023. júl. 2. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!