Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Hány éves kortól böjtölhet a...

Hány éves kortól böjtölhet a kutya?

Figyelt kérdés
Májusban volt 1 éves a kutyám, szeretnék majd vele böjtölni, csak nem tudom mikortól lehet. Úgy tudom 1,5 éves korig még kölyöknek számít, akkor még fejlődik, tehát gondolom nem ajánlott. De ha valakinek van tapasztalata, esetleg orvos mondta, vagy bármi, legyen kedves ossza meg velem. Illetve, hogy milyen időközönként ajánlott böjtölni. Hetente? Kéthetente? (Arra gondolok, hogy egész nap nem eszünk semmit, csak vizet iszunk, ez számít egy böjti napnak)
2023. júl. 2. 11:30
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
83%
Neked teljesen elmentek otthonrol? Eheztetni akarod a kutyadat vallasi okokbol? Komolyan hamar keress egy orvost, a kutyadat meg ajandekozd oda olyan valakinek, aki gondjat tudja viselni. Ezt a barmot!!!
2023. júl. 2. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
91%
Elvileg lehetséges, ha már teljesen kifejlett (ez ugye termettől, fajtától is függ), de semmi pozitív hozadéka nincs a kutya számára, max. éhes lesz a szerencsétlen. Én azt mondom, ne kínozd! Etesd rendesen, normális, jó minőségű, neki való táplálékkal, lehetőleg naponta 2 adagra osztva az ételt, hogy ne terhelje meg a gyomrát a napi 1 nagyobb adag feleslegesen.
2023. júl. 2. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
75%
Te utolsó betegagyú állatkínzó! Remélem feljelentenek.
2023. júl. 2. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
62%
te olyan vagy mint f1 hamilton , ő is megölte a kutyáját
2023. júl. 2. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
70%
A kutyád ateista - nem kíván böjtölni!
2023. júl. 2. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
38%
Nem vagyok vallásos, de én kéthetente böjtölök 1 napot, a kutyám 6 éve van nyersetetésen, ő hetente 1 napot (egyszer eszik, szimplán kimarad aznap a vacsi). Csak BARF étrend esetén van infóm a böjtről, ha máshogy eszik, akkor érdemes utánanézni
2023. júl. 2. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 A kérdező kommentje:
Ti hol látjátok, hogy egyszer is megemlítettem a vallást? Köze nincs hozzá, nem vallási okokból akarom böjtöltetni. A böjtölésnek számos jótékony hatása van. Szerintetek ha valaki beteg akkor miért nem eszik? A test így tud igazán regenerálódni, hiszen nem veszi el az emésztés az energiát és a figyelmet. Sokan böjtöltetik a kutyát. Meghosszabbítja az életét. De ha nem értetek hozzá, akkor légyszi ne is válaszoljatok. Egy szó nem esett vallásról. Látszik, fogalmatok sincs, miről beszéltek.
2023. júl. 2. 12:30
 8/22 anonim válasza:
91%
Miért nem kérdezed meg a kutya állatorvosát, ha már ennyire szakértelmet vársz a témában?
2023. júl. 2. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
75%

Te böjtölj csak nyugodtan a kutyádat meg hagyd ki ebből az egészből.

Neked nincs fogalmad arról amit itt beszélnek, hogy semmi értelme éheztetni egy állatot azért mert te böjtölni szeretnél ugyan a kutyának miért kéne?

2023. júl. 2. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 A kérdező kommentje:

#8

Egyébként teljesen jogos a kérdésed. Nem is értem mit gondoltam, hogy majd ez a közösség tud nekem érdembeli választ adni sértegetés helyett? Gondoltam, ha már gyakori kérdések, akkor lehet kérdezni, de ezek szerint nem, mert állatkínzó leszek úgy, hogy világotokról nem tudtok. Na jól van fel is adtam a társalgást, remélem ti is így kaptok majd segítséget legközelebb.

2023. júl. 2. 12:49
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!