Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mi a véleményetek a nevelőspra...

Mi a véleményetek a nevelőspray-ről (kutyának)? (Rossz ízű cucc, amivel ha pl. a cipődet lefújod, nem fogja megrágcsálni. )

Figyelt kérdés
Használt már valaki ilyet? Milyen márkájút? Bevált vagy felesleges?
2010. okt. 13. 14:19
1 2
 11/14 A kérdező kommentje:
Azért valami konkrét tapasztalat még jól jönne.
2010. okt. 13. 15:01
 12/14 anonim ***** válasza:

a nevelést, az iránymutatást, az együttérző, felelőségteljes törődést semmi sem pótolhatja -ha már második kutyáról van szó, éppen aktuális lenne végre kicsit utánaolvasni, hogyan is működik egy kutya mik a szükségletei, hogyan biztosíthatsz neki egy boldog kiegyensúlyozott kutyaéletet

Cesar Millan, Jan Fennell, Dr.Bruce Fogle könyvei segíthetnek

2010. okt. 13. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 A kérdező kommentje:

Ember, abból, hogy egy TERMÉKRŐL egy kérdést tettem fel, honnan veszed a feltételezést, hogy nem tudok nevelni, iránymutatni, felelősségteljesen dönteni? Hogy nem tudom, mik a szükségletei, hogy nem olvastam a könyveket? Ez neked mind abból jött, hogy kérdeztem egy termékről, aminek a tapasztalataira vagyok kíváncsi? Nem tudsz olvasni, vagy mi bajod van?

Komolyan mondom, kiakasztasz!

Azt sem tudod, ki vagyok, mit csinálok, mit értem el és hogyan bánok a kutyáimmal. Csak jössz ide és fröcsögteted a nyálad?!

Rohadtul nem vagyok kíváncsi az okoskodásodra és az ilyen öntelt mindentjobbantudó, másokatkioktató, mindenbenhibátkereső nagyokosokra!

Mentem, inkább ne is írjon senki, aki meg normális volt, annak meg köszönöm.

2010. okt. 13. 16:10
 14/14 anonim ***** válasza:
de utálom az ilyen okostojásokat...mindent tudnak, ők a legokosabbak, csak éppen a kérdésre nem válaszolnak.
2010. okt. 14. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!