Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Torokfájásra mit ajánlotok...

Torokfájásra mit ajánlotok egy kutyának? Pl. A langyos tej vagy tea, mézzel jó?

Figyelt kérdés
2010. okt. 13. 19:33
 1/9 anonim ***** válasza:
90%
Honnan tudod, hogy a torka fáj? Mondta? Belenéztél?
2010. okt. 13. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Ecetes állatorvos ...


Antibiotikum, kamillatea mézzel. Semmi hideg kaja, semmi kemény reszelős kaja (táp).


Miből gondolod hogy a torka fáj?

2010. okt. 13. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

honnan veszed, hogy fáj a torka?

én amúgy úgy emlékszem, hogy mézet nem szabad neki adni, de lehet azt más állatnál olvastam.

2010. okt. 13. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim válasza:
Állatorvost!
2010. okt. 13. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Onnan tudom, hogy néha nagyokat nyel, nem egyszer volt torokgyulladása, tudom mik a tünetei. A torka is kicsit piros. Mindig elvittem állatorvoshoz, kapott antibiotikumot. Viszont nem akarom állandóan erős gyógyszerekkel tömni, ezért próbálkoznék természetes módszerekkel. Természetesen ha pár nap múlva nem múlik el, elviszem.
2010. okt. 13. 19:43
 6/9 anonim ***** válasza:
Probáld ki a homeopátiás szereket, csak beszéld meg a dokiddal az adagolást. Mondjuk lehet le fog hörögni, nem mindenki hisz benne ... az én állatorvosom viszont homeopátiázik, elég sok mindent sikerült ezzel megoldani.
2010. okt. 13. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Egy jó homeopátiás doki mindig jól jön. Ha sokat volt gond a torkával, az is megér egy elbeszélegetést dokival. Kutyánál azért nem jellemző az állandó torok gond. Manduláját nézték már?
2010. okt. 13. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
nekem most (lekopogom) sikerült a legelején megfogni egy kennel köhögés féleséget. Ahogy elkezdett szipogni, adtam neki napi 3-szor C-vitamint és echinacea cseppet, a vizét kamillateára cseréltem (ezt csak akkor ha tuti nem allergiás) és a tápját is kamilla teába áztattam. Szerencsére úgy tűnik, hogy most teljesen eg0észséges.
2010. okt. 13. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Tejet ne!!

Langyos kamillateát mézzel.

A tejtől csak még rosszabb lesz.

2010. okt. 14. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!