Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Ha majd idővel szeretnék...

Ha majd idővel szeretnék örökbe fogadni egy kutyát és egy macskát is, akkor melyikkel kezdjem?

Figyelt kérdés
Mindkettőt kölyökként tervezem (de ez még nem biztos) menhelyről, de nem tudom hogy melyiküket fogadjam örökbe először, az a jobb ha a kutyával kezdem és mikor már eltelt pár év és úgy érzem, hogy készen állok rá, akkor fogadjam örökbe a kiscicát? Vagy fordítva szerencsésebb a helyzet, ha a kölyök kutyát kell összeszoktatni, a már idősebb cicával? Illetve van ugye még az az opció, hogy együtt a kettőt, de lehet az úgy egyszerre kicsit sok lenne. Még a szüleimmel lakok, de szeretem tervezgetni a jövőt. Macskám még nem volt, de kutyám már igen. Szerintetek melyik opcióval járok a legjobban? (ez még tényleg csak terv, kb egy 6-8 év múlva fogom tudni csak megvalósítani, de attól még érdekel)

2023. júl. 18. 16:40
 1/4 anonim válasza:
64%
Szerintem inkább kezd a macskával, utána a kutyus, és a kutya ha bántaná, akkor mindig szólj rá, vidd a közelébe, nekem ez bevált!
2023. júl. 18. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Azzal, ha mindekettőt kölyökként egyszerre veszed magadhoz.
2023. júl. 18. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Iszonyu nagy szopas egyszerre 2 kolyok, de a 2-esnel a pont. Legegyszerubb igy az osszeszoktatas, ha mindketto kolyok.
2023. júl. 18. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
A kettőt egyszerre, mert így nem kell "összeszoktatni" - nem úgy, mintha az egyik már ott él, és hirtelen jön a egy "betolakodó".
2023. júl. 19. 07:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!