Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Miért remeghet a kutyám teste...

Miért remeghet a kutyám teste a hátsó comb tájékán?

Figyelt kérdés
Nem szeret fürdeni, ám 2 napja úgy csináltunk mint aki hívja ki sétálni, én aláemeltem és úgy tettem a kádba, nem lehet hogy sokkot okoztunk a kutyának? Bár sehol ilyet nem ír az internet, nem tudjuk azóta remeg-e, vagy a nagy melegeket nem bírja, bár állatorvos állítja nem a fürdés miatt lehet

2023. júl. 20. 06:14
 1/2 anonim ***** válasza:
Nem változott mostanában a járása? Az enyémnek is remeg a combja, kiderült, hogy dp-s.
2023. júl. 20. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Félelem, fájdalom ,de ahogy fogalmaztál orvosnál voltatok nem talált semmit akkor nem fájdalom.

Súly probléma, diszpláziára lett vizsgálva valaha? Az is okozhat ilyesmit.

De a meleg miatt is lehet..

Mennyi idős?

Sok dolog lehet étel váltás miatt hascsikarás nem tudjuk így volt olyan kutyám akinek hasmenés vagy nehéz wczés előtt volt ilyen lábremegés..

Ha megoldható inkább ventillátort tegyél oda ahol fekszik és fújasd azzal inkább.. :) nem hiszem ,hogy sokkot kapott volna.

Ha kinti kutya akkor talál magának helyet.

2023. júl. 20. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!