Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Fiú kutyák ivartalanítása pro...

Fiú kutyák ivartalanítása pro és kontra?

Figyelt kérdés

kíváncsi vagyok ki, és miért van az ivartalanítás mellett és ki és miért ellene?

Volt egy német juhászom, akinek a betegségére ivartalanítást ajánlottak, fél év múlva meghalt.Most van egy másik kutyim, nem tudom mit tegyek.Ő még teljesen egészséges, de...


2010. okt. 14. 16:08
1 2
 11/11 A kérdező kommentje:

kedves oncogito! Nem értem utolsó hozzászólásod, lehet, hogy nagyon egyszerű vagyok, de úgy gondoltam, pont a te reagálásodra adtam választ, miszerint tudom mi a helyzet az állattartó telepeken (nekem is befogadott a kutyim,felelős állattartónak gondolom magam)Nos az én kutyám nem szökős, még nincs utóda sehol, az ivartalanítás témát azért dobtam fel, mert a környékbeli kutyák tüzelésekor nehéz bírni vele, valamint azért, mert a fiú kutyákkal nehezen jön ki.Hátha az ivartalanítás segítene a problémán, bár a fent leírt dolgaim teljesen normális és egészséges kutyáról szólnak.

Egyébként tényleg köszönöm a hozzászólásokat.

2010. okt. 17. 08:19
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!