Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Sejthető lett volna ezekből a...

Sejthető lett volna ezekből a jelekből hogy el fog pusztulni?

Figyelt kérdés
Tegnapi nap folyamán volt a kutyámnak ellése,sikeresen meg is született 6db gyönyörű tacskó. Köztük volt 1db merle foltos,folyamatosan nyivákolt,az anyja a fejéhez rakta csak,néha viszont szoptatta ritkábban,esetleg a kutya érezhette hogy nem lesz életképes? Próbáltam újraéleszteni,de sajnos már késő volt.😓
2023. júl. 29. 23:40
1 2 3
 1/30 anonim ***** válasza:
88%
Ne szaporíts!!!
2023. júl. 30. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 anonim válasza:
4%
Miért baj a szaporítás?
2023. júl. 30. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/30 anonim ***** válasza:
94%
2, Azért mert aztán csak mennek az utcára vagy az amúgy is túlterhelt menhelyekre. Másrészt nem ellenőrzöttek az örökletes betegségek stb. Szerintem elítélendő a szaporítás akárki akármit mond.
2023. júl. 30. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/30 anonim ***** válasza:
85%
Mit csinálsz a maradék öt kutyával?
2023. júl. 30. 01:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/30 anonim ***** válasza:
84%
Majd eladja jo pénzért, a menhelyi kutyusok meg majd szenvednek a ketrecekben, mert felelőtlen emberek képtelenek ivartalaníttatni a kutyájukat……………………
2023. júl. 30. 01:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/30 anonim ***** válasza:
5%
Hosszú távon a fajtatiszta kutyákat érdemes szaporítani, nem a menhelykutyákat. Menhelykutyák kiskedvencnek valók max, nem szaporításra.
2023. júl. 30. 02:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/30 anonim ***** válasza:
86%
Szánalmas az egész úgy ahogy van. Titkon remélem, hogy csak egy provokatív trollkérdés, de a leírásnak nagyon valóságszaga van...
2023. júl. 30. 03:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/30 anonim ***** válasza:
89%

Sejthető lett volna, hogy nem kéne szaporítani, ha hülye és képzetlen vagy hozzá.

Szerencsétlen kutyák...

2023. júl. 30. 05:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/30 anonim ***** válasza:
84%
2-es. Azèrt mert a szukànak sem tesz jót, azèrt mert az eladott kutyàk nagyrèsze menhelyen köt ki, azèrt mert az alom szuka tagjai ugyszint szaporítók kez3be juthat. Egyik nap talàltam egy pindur tacskót az utcàn. Felkaptam azonnal, egy cigàny asszony rohant oda hogy az övèkè, a fia vette 50 ezerèrt. A kutyus full bolhàs, füle tiszta trutyi, veszekedtem, hogy csepegtetőre oltàsra màr biztos nem telik.aki eladta leszarja hova került, hogy elütik e, èhen pusztul e. Civil àllatvèdő vagyok. Rengeteg bull típust kellene elhelyezzek, amiket "megvettek" cuki volt, most mehet a francba , màr nem menő. Ès hova? Ki fogadja? Ők esèlytelenek....ès aki szereti az àllatokat nèzze vègig , hogy rengetek fèl mèteres làncon pusztul el, vagy agyonütik.
2023. júl. 30. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/30 anonim ***** válasza:
84%
Azért baj (a már elmondottakon kívül) a szaporítás, mert a tacskó nagy divat lett mostanában, válogatás nélkül pároztatnak kutyákat anélkül, hogy fajtabetegségre szűretnék őket. A tacskós csoportok tele vannak tacskóbénulásos kutyákkal, szinte napi szinten lehet olvasni segítségkérő posztokat, hogy ki hova vigye, mit csináljon a gerincsérves kutyájával. A szaporítás genetikailag tönkreteszi a fajtát.
2023. júl. 30. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!