Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Rottweilernek milyen tápot...

Rottweilernek milyen tápot vegyek? Amivel kirobbanó formaban lesz, mert viszem IGP képzésre, azaz heti 3* fog iskolába járni(3 ágazatra külön) + heti 2* jön velem kocogni 1,5orat.

Figyelt kérdés
Arra gondoltam, ha mondtok magas hústattalmú tápokat, kiszámolom, hogy olcsóbb-e, ha főzök neki marhahúst, sütőtököt, cukkinit, barna rizst, tojást, sprotnit.
2023. júl. 31. 10:17
 1/10 Négyszögletű Kerék ***** válasza:
100%

És ennek az általad főzött marhahúsos dolognak tudod a százalékos beltartalmát? Ha kizárólag így fogod etetni, akkor valószínűleg hiánybetegség fog kialakulni nála. Ne csak a pénzzel foglalkozz!


Vagy BARFozz rendesen, de akkor olvass utána tisztessègesen (Barf elvek az alapoktól fb csoport tökéletes informálódásra) vagy etetsd táppal. De nyersezésnél ennél sokkal összetettebb és változatosabb táplálkozásra van szüksége.


Az, hogy milyen formában lesz a kutyád, rajtad múlik. Nyilván egy megfelelő étrend elengedhetetlen, de emellett is lehet lusta, lassú vagy nem megfelelő teljesítményű a kutyád. Fokozatosan aktív életmódra kell szoktatni és rendes kiképzőhöz járni, pozitívan ráerősíteni.


Jó tápok lehetnek pl a Brit Fresh, Wolf of Wilderness, N&D

2023. júl. 31. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Én Orijennel etetek, nagyon szuper táp. Ha nagy kiszerelést veszek, akkor az ugyan egy nagy egyszeri kiadás, de hosszú távon sokkal jobban megéri.
2023. júl. 31. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
64%
biztos igpre akarod te vinni? kicsit olyan mintha egy 15 eves tette volna fel a kerdest xd
2023. júl. 31. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Én mást sportolok a kutyával, de azt vettem észre, hogy onnantól, hogy szépen emészti a kutya a tápot és megvan benne a 65-70% hústartalom, szinte ugyanazt a teljesítményt hozza. Ami látványos javulást hoz inkább az a jól felépített, konzekvens tréning, ahol én 120%-osan odarakom magam, nagy hangsúlyt fordítva arra, hogy kérem a feladatot, mennyit segítek és mennyire jól jutalmazok, motiválok, a másik pedig az erőnlét fejlesztése biciklizéssel vagy úszással.
2023. júl. 31. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
0%
kutyabu_zik
2023. júl. 31. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
89%
#5 Jééé, a Kutya kategóriában vannak kutyások. Ki gondolta volna.
2023. júl. 31. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Nem az ár miatt igazából, hanem, mert a kutyák jobban szeretik a főtt ételt, meg az egyszerű, tiszta összetétel miatt.
2023. júl. 31. 15:00
 8/10 anonim ***** válasza:
0%
# 6: Nem kutyások vannak vannak, hanem kóros személyiségzavaros kutyabu_zik. Nem ugyanaz a kettő.
2023. júl. 31. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
36%

vannak vannak

…:D

Viszhangzik a billentyűd bme…-.-

2023. okt. 12. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
0%
Hú de vicces aztaaa
2023. okt. 13. 06:36
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!