Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » A szolnoki Bonifác Állatorvosi...

A szolnoki Bonifác Állatorvosi rendelő árairól van valahol elérhető információ? Kersetem árlistát, de sehol nem találtam!

Figyelt kérdés

2023. júl. 31. 12:13
 1/3 anonim ***** válasza:
44%
Általában az állatorvosok nem szeretik nyilvánosságra hozni az árlistájukat, de ha rákérdezel, meg szokták mondani, hogy kb mennyi lesz az adott kezelés. Sokszor jártam már úgy is, hogy hiába volt árlista, teljesen inkonzekvens módon irogatták a számlákat, néha volt rajta munkadíj, néha nem, valamikor meg random tételek is megjelentek (természetes azért a kezeléshez kapcsolódott és teljesen védhető volt).
2023. júl. 31. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
60%

Hívd fel őket.

De ami fontosabb, ha tervezhető a beavatkozás, vizsgálat akkor kérj időpontot.

Szerintem nagyon jók. Sokat járunk oda.

Dóra doktornő kellően határozott, de nagyon jó szakember, Péter meg aranyember. Sokszor segítettek már állatainkon, olyankor is amikor már nem sok remény volt.

2023. júl. 31. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
55%
Szerintem is jók, csak sajnos időponttal is sokszor sokat kell várni rájuk. Nem olcsók, de szerintem még nem a drága kategória. A legjobb, ha telefonon érdeklődsz az árakról, akkor pontosabbat tudnak mondani.
2023. júl. 31. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!