Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Ha a 18 hetes kutyámmal 5...

Ha a 18 hetes kutyámmal 5 napig nem találkozom, úgy már nem fog a gazdájának tekinteni/örülni nekem mikor visszaérkezek?

Figyelt kérdés

Egy előre lebeszélt nyaralásra mennék, a családomra addig rábíznám a kutyust, de félek, hogy ez idő alatt “kiesnék” a köréből, hiszen ez egy nagyon termékeny időszak egy kiskutya életében.

Eddig nagyon sokat foglalkoztam vele, de attól félek elhidegülne.

A családomnál nagyon jó helye lesz, nem unatkozna, foglalkoznának vele rendesen.


2023. aug. 1. 08:52
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Dehogynem.

Lehet, hogy rögtön nem ismer meg, de a szagod, hangod ismerős lesz neki. Örülni fog neked, meglásd.

2023. aug. 1. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 Tevenyereggyarto ***** válasza:
100%
5 napra mész el, nem évekre… Ha nyaralás után is ugyan úgy foglalkozni fogsz vele akkor miért hidegülne el? Nyilván meg fogja lepni ,hogy egyszer csak nem jössz haza s hiányolni fog. Majd a családtagok lekötik arra a pár napra.
2023. aug. 1. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim válasza:
100%
Meg fog ismerni ne aggódj én 10 napra mentem el meg ismerte a kutyám sőt még a macskám is egyből jött hozzám dorombolva
2023. aug. 1. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
A kutya nem aranyhal, nem fog elfelejteni 5 nap alatt, ne viccelj már.
2023. aug. 1. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Ahh basszus a kutyatartást IQhoz kéne kötni...
2023. aug. 1. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 Tevenyereggyarto ***** válasza:
100%

#4


Még viccesebb ,hogy még az aranyhalak sem felejtenék el 5 nap alatt :D

2023. aug. 1. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

Semmi se fog változni, ne aggódj. Egy kiskutya alapból örül mindennek és mindenkinek, de öt nap alatt bőven nem fog elfelejteni.

Én nem sokkal a kölyökmacskám érkezése után kórházba kerültem két hétre, mikor hazatértem ugyanúgy megismert.

2023. aug. 1. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

Mikor mi annó elhoztuk 8 hetesen a kutyusunkat, anyum elutazott 1 hétre. Tehát 7 napig csak én voltam vele, utána is inkább én foglalkoztam vele, többet voltam vele...végül anyum lett a kedvence.

Szóval nem ezen az 5 napon fog múlni

2023. aug. 1. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
5 ha már ezen kivagy nézz be a Gyerekvállalás kategóriaba :D le fogsz jönni az eletről xD
2023. aug. 1. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!