Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Német juhász kutyám a ball...

Német juhász kutyám a ball lábára sántét . Semmi elváltozás nincsen rajt . Mi lehet a baj,18 hetes hamar növekszik? A lába meg nem birná a terhet?

Figyelt kérdés
15 kg
2013. ápr. 10. 14:40
 1/10 anonim ***** válasza:
93%
Hallottam mar tobb ilyen nemetjuhaszrol, de az osszes kinotte egy ido utan.de ha megnezeted egy allatorvossal biztos ad ra valaszt!:)
2013. ápr. 10. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

Nézesd meg dokival, mi is azt hittük kinövi aztán kiderűlt könyök dp.

De lehet csonthártya gyulladás is. Jobb ha megnézi a doki, mimt ha nagyobb gond felett elsiklatok.

2013. ápr. 10. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Mit adsz neki enni?
2013. ápr. 10. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

én szerintem a táptól fáj a lába

???

2013. ápr. 10. 15:56
 5/10 anonim ***** válasza:

Valszeg tényleg csonthártya gyulladás.

Irány az állatorvos! Kap rá gyulladáscsökkentőt, átbeszélitek, h konkrétan mit kap enni és elmondja az ukázt, h ezek után mit változtass az étrendjében.


Milyen tápot kap?

2013. ápr. 10. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Ha a táptól gyorsan nő akkor bizony csontgyulladás gyanú. Mit kap?
2013. ápr. 10. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Igen. ha erős tápot kap, gyorsabban nőnek a csöves csontok. Szóval...mit eszik?
2013. ápr. 10. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
igen a táp a hibás de kenem kenőcsel ha nen javul viszem a dokihozz,,,a tápot meg mostmmár nem adok
2013. ápr. 10. 20:59
 9/10 anonim ***** válasza:
Kenőcs nem fogja helyrehozni, belsőleg adandó gyulladáscsökkentőre van szükség!
2013. ápr. 10. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Kedves kérdező, miből döntötte el hogy a táp a hibás? Egyáltalán milyen tápot kap? Sajnos ezeknél a gyorsan növő fajtáknál előfordúl néha sántítás. Nem a táppal kell leálni hanem megmutatni a blökit orvosnak. Esetle olyan táppal etetni ami optimális számára. Azt hogy kened a lábát nem is értem, bizonyos esetekben többet árt mint használ. Főleg ha lenyalja a szörére maszatolt krámet. Gobdolom nem borotválod le a kutyái, igy viszont főleg a szörre kened, nem a bőrre.
2013. ápr. 11. 04:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!