Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » ABC Zoo webáruház megbízható?

ABC Zoo webáruház megbízható?

Figyelt kérdés

[link]


Mennyire megbízhatóak? Köszi!

Nekem gyanús az oldal. Egy valamire adó hiteles cég nem enged meg, ekkora szembeötlő helyesírási hibát, szinte szúrja a szemem a főoldalon: Narancssárga alapon...


2023. aug. 3. 09:16
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
100%

Hol látsz helyesírási hibát? Nekem nem tűnt fel


Amúgy egy helyesírási hiba még nem a világ vége. Édesapám egy elég nagy újságnál dolgozott. Egyik nap tök izgatottan hozta nekem az aznapi lapot, egy helyesírási hibára mutogatva :D

Fel is sorolta, hogy kiken ment keresztül, és senkinek sem tűnt fel. Tehát, ahogy szokták mondani, a legjobbakkal is előfordul.


Akkor lenne gyanús, ha hemzsegne a hibáktól, vagy legalább sűrűn előfordulnának.


Kérdésedre a válasz: még nem rendeltem tőlük, így sajnos nem tudok tapasztalattal, észrevételekkel szolgálni, de nekem nem tűnik problémásnak.

2023. aug. 3. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
100%
Én màr évek óta rendelek teljesen megbizhatóak.
2023. aug. 3. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
100%
Segíts már, hol van az a helyesírási hiba?!
2023. aug. 3. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
100%

Megbízhatók, én csak azért nem szoktam tőlük rendelni, mert csak kiszállítás van, én meg nem vagyok minden nap otthon.


Helyesírási hibát egyébként a legjobbak is vétenek, illetve piros mezőben van az oldalon egy, ami valószínűleg szándékos, szóval vagy a te monitorodnak rossz a színbeállítása, vagy te vagy színtévesztő, vagy mi néztünk be valamit, és megírhatnád, melyik hibára gondolsz.

2023. aug. 3. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
100%
Kiárúsítás !
2023. aug. 3. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
100%

Három évvel ezelőtt rendeltem tőlük. Sajnos, mint nem egy online bolt esetén, náluk is kiderült az egyik rendelt termékről (amit a honlapon "Raktáron" jelzéssel jelöltek), hogy valójában nincs raktáron.

De a többi terméket megkaptam.

Ha aggódsz, utánvétes fizetést válassz (egyébként is tanácsosabb).

2023. aug. 3. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
82%
Igen, én is a kiárúsítás szöveget látom hibásnak, de az nem narancssárga, hanem piros. És szerintem marketingfogásból szándékosan írták hibásan. Az Alza reklámban is hosszan mondja az u-t a béka.
2023. aug. 3. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
79%
Szerintem az valódi hiba. Ha csak vicceskedni akartak volna vele, azt inkább "kiárúúúsítás!"-ként, vagy valami hasonló, egyértelmű módon írták volna.
2023. aug. 3. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
77%
Nem biztos, hogy az úgy rendesen elférne a dobozban. :-) Még egy ú betű elférne, hogy ugyanakkora maradjon, mint a fölötte lévőben. Én még mindig hajlok arra, hogy nem elírás, egyébként meg a célt elérték, mert figyelemfelkeltő, és továbbra is piros, a kérdező meg narancssárgát írt.
2023. aug. 3. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
100%
Igazi és megbízható, de elég gyászos ár-érték arányban vannak a cuccok, túlárazottak. Sokkal
2023. aug. 3. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!