Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mi a véleményetek a Német...

Mi a véleményetek a Német juhászról?

Figyelt kérdés

Most hoznánk el egy kutyust, szerintem olyan 2-3 éves körüli. Találták az út mellett , éhezik nagyon sovány. Meg fog még szokni? nem fog megtámadni?

Ezt írták róla:

"a fout mellett koborolt ez a nagyon kedves,szelid kutyus.Kerlek segits hogy egy szereto csaladot talaljak neki.A kutyus nagyon baratsagos,szelid,szeretet ehes,gyerekek melle is ajanlom.Jelenleg nagyon sovany,biztos hogy ehezett.KERLEK SEGITS,hogy ne keruljek menhelyre,hisz ideglenes befogadomnal,megmentomnel nem maradhatok es nem szeretne menhelyre vinni!"


Mi szívesen befogadnánk. Nem lenne probléma?


2010. okt. 15. 02:00
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
A Germán birkapásztort nem vinném haza. Amennyiben a kutyára (németjuhász) gondolsz, nyugodtan megbízhatsz benne, hálás lesz a törődésért.
2010. okt. 15. 02:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Németjuhász. :) Egybe. :) Amúgy megbízható, okos, értelmes fajta, ha hazaviszed hálás lesz a törődésért. :)
2010. okt. 15. 06:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
55%
A 3-4 fajta egyike, amt érdemes tartani. A Kutya, nagy k-val.
2010. okt. 15. 06:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Mégvalami, gyemeket kutyával együtt bezárni nem szabad!!!!
2010. okt. 15. 06:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
0%
Túltenyésztett fajta. A jelleme remek, ahogy a többiek is írták, de a fizikája ratyi, már fiatalon beteges lesz, hiába akármilyen papír.. :(
2010. okt. 15. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Én imádom a németjuhászt nekem is az van 2 éves. Igaz pici korától van velünk hozzá szokott a gyerekekhez. Tuti hogy nagyon ,de nagyon hálás lessz a törödésért. Én nem adnám oda a világ pénzéért se. Megfelelö odafigyeléssel törödéssel hamar hozzátok fog szokni. Sok sikert.
2010. okt. 15. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim válasza:

utolsó előttinek üzenem, hogy a miénk 10 éves, egyetlen egyszer volt csak beteg.

amúgy nagyon hálás fajta, imádja a gyerekeket. minden szeretetet 10X ad vissza:)

2010. okt. 15. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
7:54 ennek őszintén örülök, kívánom, hogy maradjon is így! :)
2010. okt. 15. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
A Németjuhász az egyik legintelligensebb kutya. Hihetetlenül okos, alkalmazkodó. Imádja a gyerekeket. De még ha egy kis probléma is lenne vele (nem szelíd mint ahogy írták) akkor is nagyon könnyen lehet tanítani a jóra. Szereti a feladatokat, igazi munkakutya. Nem hiszem, hogy komolyabb probléma lenne vele. Esetleg az elején a szoktatás időszakában. De biztosan nem lesz gond, de az étellel vigyázzatok, ha éhezett. Főleg ha gyerek van. Azt ajánlom már most kezd el azt tanítani neki ki a falkavezér. Az etetésnél csinálj úgy mintha Te ennél és csak a maradékot kapja meg. Figyeljétek meg, mennyire védi a táplálékát, játékát és ennek megfelelően csináljátok a dolgokat. Nekem is van egy 11 éves németjuhászom. Imádom a fajtát. Ha bármi kérdésed van szólj nyugodtan :)
2010. okt. 15. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
okos, szelíd fajta. gyorsan megszokna titeket
2010. okt. 15. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!