Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Hogyan valasszak menhelyrol...

Hogyan valasszak menhelyrol olyan kutyat, ami vedelmezo termeszetu? Honnan tudom, hogy engem nem fog megenni?

Figyelt kérdés

Nem akarom senkire rauszitani vagy ilyesmi, csak tavol tartani a mostanaban fenyegeto, rossz szandeku embereket.


Azt tudom, hogy ugy kell magamhoz szoktatni, hogy fott hussal, kezbol kell etetni, akkor hamar elfogad, megszeret, megbizik.

De honnan fogom latni egy telepes kutyarol, hogy majd egyket heten belul elkezd vedelmezni?


2023. aug. 11. 19:17
 1/9 anonim ***** válasza:
92%
Sehogy. A menhelyes kutyák többsége különböző traumákkal küzd, általában félnek az emberektől. Ha személyvédő kutya kell, akkor keress egy erre alkalmas őrző-védő fajtát, esetleg pásztorkutyát.
2023. aug. 11. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
87%
Magad intézd a dolgodat , kutyára háritai bizni magadat több mint lutri . Vegyél paprika vagy CRsprayt hord zsebben marokban . Ez tuti, a kutya ha kiképzett akkor is figyelni kell rá meg a környezetedre emellett feltűnő hangos ha akció van . Leszúrják (mint tegnap) vagy viperával agyonverik lefújják ....
2023. aug. 11. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
75%

A menhelyi kutyák sok esetben traumatizáltak, inkább lesz belőlük irányíthatatlan fegyver, főleg, ha nem értesz a képzésükhöz, vagy kókler trénerhez mész.

Megjegyzem, amikor kutyám lett (mentett), az első, ami feltűnt, hogy emberek elkezdtek kerülni az utcán, pedig az enyém cuki kinézetű, kistestű. Szóval aki nem akar minden áron rád támadni, csak egy piti bűnöző, annak mindegy, milyen kutya van veled, nem fog kockáztatni, hogy a kutya felhívja rá a figyelmet. Harapni és hangosan ugatni egy csivava is tud. Aki minden áron támadni akar, attól meg nem véd meg a kutya, mert az meg a kutya kiiktatásával fogja kezdeni.

Akkor legyen kutyád, főleg mentett, ha hajlandó vagy megfelelően foglalkozni vele. Ha csak félsz a rossz arcoktól, inkább tanulj önvédelmet.

2023. aug. 11. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
70%

Te? Igy inkabb sehogy.


Paprikaspray esetleg, ami neked kell.

2023. aug. 11. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

Ha lenne egy hvaerom, aki furikazna egy darabig.

Teljesen ram kattant az a csavo, fenyeget.

Most meg a munkahelyen is egy volt kollega fenyeget.

Aztan nem tettem loszart se....

2023. aug. 11. 23:57
 6/9 anonim ***** válasza:
74%
A rossz szándékú ember leszúrja, lemérgezi a kutyádat, aztán csá.
2023. aug. 12. 07:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
49%

Egyébként a helyedben magamba néznék, mit tettem, amiért fenyegetnek.


Érdekes, 34 vagyok, jópár melóhellyel, exekkel, mégsem fenyeget egyik sem :D

2023. aug. 12. 07:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

Orulok, hogy neked szerencsed volt eddig.

Hat ez egy szar melo, szar emberekkel.

Vagyis nem mind szar, de akik nem szarok, azok szivjak a szar emberek szarsagait.

Kitalalnak hatugsagokat, aztan rank kenik.

Nem csak engem fenyegetnek amugy, de a tobbieknek van parjuk.

2023. aug. 12. 16:31
 9/9 anonim ***** válasza:
Mondj fel, menj máshova dolgozni, szólj a főnöknek, jelentsd fel munkahelyi zaklatásért.
2023. aug. 12. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!