Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Szerintetek ez sok kaja egy 9...

Szerintetek ez sok kaja egy 9 hetes németjuhásznak?

Figyelt kérdés

Ma vacsorára kapott 2 maréknyi Royal Canin tápot + tegnap csirkepörköltből megmaradt csirkehúst kapta. Körülbelül a tálkája félig volt, a húst lefejtettük a csontról.


4 combnyi húst kapott.


Olvastam olyanokat hogy bélcsavarodást kaphat a kicsike a sok kajától. 10 perc alatt belapátolt mindent szépen, után ivott eleget és most csuklik és pihen.


Remélem nem okoztam ezzel neki valami végzetes problémát.



2023. aug. 13. 18:47
 1/4 anonim ***** válasza:
84%

Fel nem tudom fogni, hogy valaki miért utólag kérdez. Illetve de, csak nem túl hízelgő, ha kimondom az okát...


Nem zabáltatjuk a kutyát zsíros, fűszeres dolgokkal. Ha húst akarsz adni, akkor nyersezz, vagy add oda úgy, hogy kicsit megpároltad neki, de ne hagymás, paprikás magyaros kajával etesd az Isten szerelmére!

2023. aug. 13. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
63%

Rengeteg es nem is neki valo.


Royal canint valtsd le valami jobb minosegu tapra.

Ezen kivul ha akarsz neki hust adni, az ne zsiros maradek legyen, vedd a faradtsagot es fozz. Nem egy nagy cucc.

De az adagokra figyelni kene.

2023. aug. 13. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
25%

Hát 4 combot én nem bírok megenni, szerintem rengeteg.

Nem baj amúgy, csak többször egyen keveset most még, meg ha házi maradékot kap, akkor főzzetek hozzá natúr rizst vagy tésztát, hogy ne legyen olyan tömény, pl egy pörkölt maradék.

2023. aug. 13. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Nagyon sok. Az én 2 éves német juhászom 1 combot kap egy étkezésre, vagy fél comb+csirkefarhát, egy szelet kenyérrel vagy rizzsel, de a húst enyhén sós vízben párolom, nem fűszeresen adom.

Ne adj neki ennyit egyszerre.

2023. aug. 15. 02:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!