Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Rózsaszín habos hányás mennyir...

Rózsaszín habos hányás mennyire SOS probléma?

Figyelt kérdés
A kutyám ma egész nap étvágytalan volt, nem is igen ivott. Már a déli sétánál legelni próbált, de nem engedtük, este viszont hagytam neki. Miután felmentünk, szinte azonnal hányt két kisebbet, mindkettő rózsaszín habos volt. Azonnal elrongyoltam vele az orvoshoz, ott derült ki, hogy az interneten írtakkal ellentétben nem rendel. Addigra a környék összes rendelője bezárt, úgyhogy nem tudtam orvoshoz vinni. A hányás színétől eltekintve jól van, nemrég pár falat kímérlő tápot is meg tudott enni (még evett volna, de egyszerre nem mertem többet adni). Nem kizárt, hogy tüzel, mert 1-2 napja kifejezetten sokat nyalogatja magát, de vért még nem láttunk sehol. Elképzelhető, hogy a tüzeléstől volt rózsaszín, vagy valószínűbb, hogy beteg? Mi a teendő ilyenkor?

2023. aug. 14. 21:06
 1/6 anonim ***** válasza:
93%
En ezzel nem varnek… vannak SOS 0-24-es allatklinikak.
2023. aug. 14. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
92%
Nálam is a minimum az lenne, hogy felhívnám az ügyeletes állatorvost, szerinte várhatunk-e holnapig vagy sem.
2023. aug. 14. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
71%

Kis vér volt a hányasban akkor.


Azért volt rózsaszín.


Nem evett olyat ami felsérthette a gyomrát?



Amúgy ha eszik iszik és jó kedvű akkor talán nem lehet akkora baj. De amint vmi változik vagy tényleg véresebb a hányás akkor ügyelet!

2023. aug. 14. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Rózsaszín hányás = vér a hányásban. Ha szerencséd van, akkor azért hányt véreset, mert megsebezte a száját, nyelőcsövét egy fűszál. Önhánytatáshoz éles levelűt legelnek. Ha nincs szerencséd, akkor viszont komolyabb a gond. Figyelgesd és ha nem javul, nem jön vissza az étvágya, továbbra is hány (főként ha véreset) stb., akkor azonnal orvos!
2023. aug. 14. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
0%
Barbi, orvos vagy tej, + hányatlás
2023. aug. 14. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
A tüzeléstől nem lesz rózsaszín a hányás.
2023. aug. 15. 01:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!