Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Fehér csivivel kapcsolatban....

Fehér csivivel kapcsolatban. Problémám, hogy a kutyusom szeme alatt rózsaszín váladékos a szőr. Mivel lehetne ezt kevésbé láthatóvá tenni? próbáltam kamillával de nem igazán használ.

Figyelt kérdés
2013. jan. 28. 15:14
 1/6 anonim ***** válasza:
lehet kapni szemtisztító folyadékot. Ami tulajdonképen nem a szemet tisztítja, hanem a szem alatti elszíneződést fehéríti ki.De úgy is találsz, hogy --szemfehérítő-.
2013. jan. 28. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Szia!


Nekem yorkim van, tehát nem fehér szőrű, de csak és kizárólag körömvirág tea forrázattal tisztítom hetente.

A körömvirág nem szárít, mint a kamilla és jobb gyulladáscsökkentő is.

De mivel nem fehér a kutyám, azt hogy a fehér színről, hogy lehet eltüntetni a pirosas színt sajnos nem tudom, csak gondolom, hogy ha alaposan megtisztítod és hetente többször teszed ezt talán nem tudja úgy megszínezni a szőrt.

2013. jan. 28. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Nekem fehér uszkárom van.Nálunk bevált a bórvíz, szerintem felesleges drága szemtisztítót venni neki.

[link]

2013. jan. 28. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Szia

Nekem csivavám van 5éves krémszínű szuka :)

Én negyedévente viszem el kutyakozmetikushoz és ott a kozmetikus tesz a szemére vagyis a szem alá krémet ami kifejezetten arra van,hogy ott ne színezödjön el neki:)

Mindíg ápoltak a szemei :)

23/L

2013. jan. 28. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Időpont ma 15:52

ha szerencsés vagy, nem folyik a könnye a kutyádnak. Akinek viszont folyik, annak sajnos kezelni kell, hogy fehér maradjon.

2013. jan. 28. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Neki folyik, jobban is mint az átlag. Mentett kutyus, volt egy kezeletlen szemgyulladása, amit 2x műteni is kellett. De ha minden nap 1x megtörölgetem borvízzel, akkor fehér marad.

Amúgy még érkezése előtt, amikor nem tudtam hogy ilyen lesz a szeme, már tájékozódtam egy kutyakozmetikusnál, ő is a bórvízet javasolta.

Nem mindig a legdrágább megoldás a legjobb. :)

2013. jan. 28. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!